کریسمس من، آلبومی از آندره بوچلی

My Christmas

آلبوم «کریسمس من» My Christmas اثری‌ست از «آندره بوچلی» هنرمند نابینای ایتالیایی.
مجله موسیقی ملودی: بوچلی نزد ایرانیان محبوبیت زیادی دارد. ویژگی های شخصی وی، صدای بم و گرم او که شنونده را به یاد خوانندگان محبوب و قدیمی ایران چون عارف و ویگن می اندازد و ویژگی ملودی ها و ترانه هایش در این اتفاق بی تاثیر نیست. وی خواننده‌ی تِنور اپراست و صدایی قوی و بم دارد. آندره بوچلی از ریتم آرامش بخش و ملودی هایی که به گوش شنونده آشنا هستند استفاده می کند و از آنجا که خود وی خواننده ای انگلیسی زبان نیست متن آهنگ های انگلیسی اش را بهتر از سایر ترانه ها می توان درک و زمزمه کرد و از همخوانی لذت برد.

همین طور آهنگ هایی که آندره به زبان ایتالیایی اجرا می کند نیز به خاطر ساختار اپرایی خود بسیار گوش نواز هستند. همکاری هایی که این هنرمند با دیگر خوانندگان داشته به طور معمول کارهایی مخاطب پسند بوده اند. بوچلی محبوب نسلی است که از موسیقی چیزی غیر از شور و هیاهو طلب می کند.

آندره بوچلی در آغاز سال جاری و همراه با کریسمس، آلبومی را به بازارهای موسیقی جهان عرضه کرده است.

وی در آلبوم «کریسمس من» تعدادی از ترانه‌ها و آهنگ‌های معروف، محبوب و کلاسیک کریسمس، عید مذهبی مسیحیان را جمع‌آوری و اجرای مجدد کرده است.
آلبوم «کریسمس من» دارای ۱۵ قطعه بوده و در نوامبر سال ۲۰۰۹ به بازار موسیقی عرضه شده است. بوچلی اذعان داشته که تهیه و اجرای چنین آلبومی از آرزوهای دیرینه‌اش بوده است.

به نظر می رسد زمان مناسب عرضه شدن آلبوم «کریسمس من»، فروش آن‌را به حد مناسبی رسانده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*