اجرای خواجه‌امیری در جشنواره‌ی موسیقی فجر

احسان خواجه امیری

احسان خواجه‌امیری یكشنبه‌شب ۹ اسفندماه، در بخش ویژه‌ی پاپ از بیست و پنجمین جشنواره‌ی بین‌المللی موسیقی فجر در سالن همایش‌های وزارت كشور به روی صحنه رفت.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از ایلنا، در این كنسرت که با تاخیر نیم ساعته آغاز شده بود، احسان خواجه امیری ۸ آهنگ را از آلبوم‌های قبلی خود اجرا كرد و یکی از آهنگ‌های اجرا شده نیز از آلبوم جدید این خواننده انتخاب شده بود.
خواجه امیری در ارتباط با آلبوم در دست انتشار خود گفت: این آلبوم به احتمال زیاد در بهار سال آینده به بازار می‌آید و مطمئنم این آلبوم بهترین آلبوم من است. تنظیم‌كننده‌ی آهنگ‌های آن نیز «میثم مروسی» و «بهرنگ بهادرزاده» هستند.
گفتنی است نوازنده‌ی كیبورد كنسرت احسان خواجه‌امیری، بهرنگ بهادرزاده بود كه در سال ۸۶ در بیست و سومین دوره از جشنواره‌ی فجر به عنوان خواننده‌ی برتر انتخاب شده بود.
یكی از نكات مهم این كنسرت حضور پرتعداد عوامل اجرایی و نیروهای حراست و راهنماهای كنسرت بود كه به خاطر تردد بیش از حد در سالن، تعدادی از تماشاچیان را از درست دیدن برنامه محروم كردند. تردد و حركت این افراد باعث اعتراض‌هایی در سالن شد كه در مواردی نیز باعث برهم خوردن نظم كنسرت شد.
خواجه‌امیری در بخشی از كنسرت‌اش به تعریف از محمدعلی خبری (مدیركل دفتر موسیقی ارشاد) پرداخت و او را بهترین مدیر و بهترین فردی دانست كه تاكنون در این پست قرار گرفته است. این تعاریف پر از تملق خواجه‌امیری از محمدعلی خبری باعث شد كه در بخش‌هایی از سالن برخی تماشاچیان او را هو كنند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*