کنسرت سینا سرلک و گروه همدل در اروپا

سینا سرلک

«سینا سرلك» به همراه گروه «همدل» نوروز آینده در اتریش و آلمان كنسرت برگزار می‌كند. این خواننده‌ی موسیقی سنتی گفته است: در این مدت دو شب در وین و دو‌ شب در برلین اجرا خواهیم داشت.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از ایسنا در این كنسرت «سپیده سرلك» (سه‌تار)، «علی جابری»‌ (تنبور)، «محمد جابری» (دف) و «محمدرضا پدیدار» (نی) با گروه همدل همکاری می‌کنند.

سرلك درباره‌ی اجرای خود در بیست‌وپنجمین جشنواره‌ی موسیقی فجر كه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و با مشكلاتی در پخش صدا همراه بود گفت: فضای آكوستیك این سالن مخصوص سینماست و برای كنسرت‌های موسیقی مطلوب نیست، گرچه اتفاقاتی از این دست درصدابرداری كنسرت‌ها طبیعی است و در هرجای دنیا ممكن است به‌وجود بیاید.

این هنرمند موسیقی سنتی افزود: با وجود آن‌كه در روز برگزاری کنسرت، تهران هوای سردی را تجربه می‌كرد، سالن اجرای كنسرت مملو از جمعیت بود و من از اجرای خود راضی بودم.

گفتنی است كنسرت گروه سینا سرلك در حالی برگزار شد كه بیش از نیمی از سالن با بلیت مهمان پر شد و افرادی كه بلیت خریداری كرده بودند ابتدا وارد سالن شدند و در انتهای سالن نشستند كه این موضوع باعث اعتراض برخی از آنان شد كه چرا مهمانان در صندلی‌های جلو نشستند، درحالی كه آنان بلیت خریداری كرده‌اند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*