مهران مدیری با حامد بهداد می‌خواند

mehran-modiri-hamed-behdad

اولین آلبوم گروه موسیقی داركوب با صدای «مهران مدیری» و «حامد بهداد» نیمه‌ی اول تیرماه توسط موسسه گلچین آوای شرق منتشر می‌شود.
علی شجاعی، مدیر موسسه‌ی گلچین آوای شرق با اعلام این خبر گفت: این آلبوم شامل ۱۰ قطعه است كه بیشتر قطعات آن جدید هستند و تاكنون در هیچ كنسرتی اجرا نشده است.
وی افزود: البته یك قطعه‌ی قدیمی و نوستالژیك (تربت) دراین آلبوم گنجانده شده است؛ شش قطعه دراین آلبوم بی كلام و چهار قطعه هم با كلام است كه دوقطعه آن باصدای حامد بهداد و دو قطعه دیگر با صدای مهران مدیری اجرا شده است.
به گفته‌ی‌ شجاعی، این قطعات بیشتر حال و هوای موسیقی نواحی خراسان را دارند كه در قطعات بی كلام، موسیقی نواحی دیگر همچون موسیقی آذری،كردی و جنوبی نیز اجرا می شود.
مدیر موسسه گلچین آوای شرق خاطرنشان كرد: گروه موسیقی داركوب به سرپرستی همایون نصیری كه بیش از سه سال است به صورت جدی در زمینه موسیقی تلفیقی نواحی مختلف ایران و دیگر كشور ها فعالیت می كند، نیمه اول تیر ماه امسال اولین آلبوم خود را هم نام با گروهش روانه بازار موسیقی ایران می‌كند.
وی ادامه داد: همایون نصیری (پركاشن)، بابك بروجردی (پیانو/كیبورد)، دارا دارایی (گیتار باس)، امید حاجیلی (ترمپت) اعضای اصلی گروه را تشكیل می‌دهند.
شجاعی با اشاره به اینكه داركوبی‌ها آخرین كنسرت‌شان در بهار سال گذشته با استقبال زیادی روبه رو شد، خاطرنشان كرد: داركوبی‌ها قرار است نیمه‌ی مرداد ماه امسال كنسرتی در تهران برگزار كنند كه در این كنسرت گروه موسیقی داركوب بر روی ریتم تأكید ویژه خواهند داشت.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*