تجدید نشر با مردم بیگانه فرمان فتحعلیان

farman-fathalian

آلبوم موسیقی «با مردم بیگانه» به خوانندگی فرمان فتحعلیان برای سومین بار تجدید چاپ شد.
به گزارش مجله موسیقی ملودی از ایسنا، علی شجاعی مدیر موسسه فرهنگی – هنری گلچین آوای شرق در با اعلام این خبر گفت: آلبوم با مردم بیگانه به خوانندگی فرمان فتحعلیان دی ماه سال گذشته منتشر شده و به‌دلیل استقبال‌ مخاطبان برای سومین‌بار تجدید چاپ و به زودی توزیع می‌شود.
وی افزود: از انتشار آخرین اثر موسیقایی این خوانند نزدیک به پنج سال می‌گذرد که با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.
شجاعی خاطرنشان کرد: این آلبوم شامل هشت آهنگ با عناوین «با مردم بیگانه»، «قلندری»، «پاهای نیلوفرین»، «فانی» و دو قطعه بی‌کلام است.
مدیر موسسه فرهنگی – هنری گلچین آوای شرق خاطرنشان کرد: اشعار آلبوم موسیقی با مردم بیگانه به ترتیب عبارتند از ترانه‌های «با مردم بیگانه» با شعر «مقدس‌ فانی»، «قلندری» با شعر «دكتر محمد تقی غفاری»، «پاهای نیلوفرین» با شعر «بهمن بهزادی»، «فانی» با شعر «مقدس فانی»، «بنی آدم» با شعر «محمد تبرایی، «رخ یار» با شعر «مقدس فانی»، «ستاره زد سلام كن» با شعر «حافظ ایمانی»، «زندگی» با شعر «مرتضی قنبری» و قطعه «دیر زمانی» با شعر «لیلی گلزار» است كه به همراه موسیقی بی‌كلام ترانه‌های زندگی و قلندری ارائه می‌شود.
فرمان فتحعلیان تاکنون آلبومهای «مقیم»، «راه عشق» و «مست و خراب» را به بازار موسیقی عرضه کرده است. فتحعلیان ازجمله خوانندگانی است که فراگیری موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرده است.
وی پس از رسیدن به دوران جوانی برای فراگیری موسیقی «باجان» که موسیقی عرفانی هند است به این کشور سفر کرد و طی این سال‌ها نیز اقدام به آهنگسازی دو آلبوم که در یکی از آنها نیز به همراه تنی چند از خوانندگان قوال هند به اجرای یک قطعه با نام «الله اکبر» پرداخت.
این هنرمند فعالیت خود را در ایران با حضور در جشنواره موسیقی سال ۷۷ آغاز کرد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*