حبیب محبیان به زودی در تهران می‌خواند

habib

حبیب محبیان، خواننده لوس‌آنجلسی که به تازگی به ایران آمده و درخواست مجوز برای انتشار آلبوم کرده است، در یکی از جشنواره‌های شهرداری تهران روی صحنه خواهد رفت.

شهرداری تهران قرار است از ۱۰ تا ۱۵ مرداد جشنواره‌ای با عنوان «مشارکت شهروندی و خدمات شهری» برگزار کند که بر اساس برخی اخبار، از حبیب محبیان برای اجرای برنامه زنده در این جشنواره دعوت به عمل آمده است. ‌این جشنواره قرار است در نمایشگاه دایمی شهرداری تهران واقع در ضلع جنوبی پارک گفت‌و‌گو برگزار شود و احتمالن حبیب یازدهم مرداد روی صحنه می‌رود.

حبیب محبیان خواننده لوس‌آنجلسی چند ماه پیش به ایران آمد و درخواست مجوز برای انتشار آلبوم در کشور کرده که این موضع از سوی مقام‌های دولتی تایید شده است. هم‌چنین او برای برگزاری کنسرت در ایران نیز درخواست مجوز کرده است.

گفتنی است یکی از مقامات در واکنش به حضور حبیب در ایران گفته بود: «‌این‌که یک ایرانی بخواهد فعالیتی در داخل و خارج از کشور داشته باشد، مطابق چارچوب و قوانین آزاد است و مشکلی ندارد. فعالیت هنری در همه بخش‌ها از جمله موسیقی برای همه‌ هنرمندان در داخل و خارج از کشور آزاد است و برگشت به ایران برای کسی مشکلی ندارد.»

لازم به یادآوری است حضور حبیب در ایران واکنش‌های منفی را نیز به ‌هم‌راه داشته است چنان که یکی دیگر از مقامات در واکنش به این موضوع گفته بود که «ایران جای خواننده‌های لوس‌آنجلسی نیست.»

  • رادیو کوچه

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. man mikhastam dar darajeye aval ba aghaye habib yek goftogooyiii dashte basham..!!!mersi…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*