گزارش اولین کنسرت مستقل امید حاجیلی

omid-hajili-01

اولین كنسرت مستقل امید حاجیلی ۳۱ تیر و ۱ مرداد در سالن اریكه ایرانیان برگزار شد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از فارس،‌ سالن اریكه ایرانیان در شب‌های ۳۱ تیرماه و ۱ مرداد میزبان طرفداران امید حاجیلی بود تا این موزیسین، خواننده و نوازنده ترومپت بعد از بیش از یك دهه اولین كنسرت مستقل خود را به عنوان خواننده برگزار كند.
حاجیلی كنسرتش را با قطعه‌ای آغاز و در ادامه آهنگ تیتراژ برنامه «گزینه جوان» شبكه ۳ را اجرا كرد. یكی از نكات مورد توجه در اركستر حاجیلی حضور شش خواننده گروه كر بود.
بنا براین گزارش، حاجیلی اعضای اركستر خود را لابه‌لای آهنگ‌ها معرفی ‌كرد؛ در این برنامه رضا تاج بخش به عنوان نوازنده پیانو، آرش مقدم به عنوان نوازنده درام و همایون نصیری به عنوان نوازنده پركاشن از اعضای سرشناس اركستر امید حاجیلی بودند. در دو تا از آهنگ‌ها هم آرش صمیمی كه به عنوان نوازنده میهمان نی و فلوت عربی در كنسرت حاضر بود، گروه را همراهی كرد.
در تعدادی از قطعات هم حاجیلی برای نواختن سلوی ترومپت به بالای پله‌هایی كه در وسط سن قرار داشت می‌رفت و از آن بالا گروه را همراهی می‌كرد. همین موضوع هم با تشویق زیاد مردم مواجه می‌شد. سلوی گیتار الكتریك نیما رمضان و دوئت آرش سعیدی (نوازنده گیتار بیس) و حسین شریفی (نوازنده ترومبون) از دیگر قسمت‌های جذاب كنسرت بود. در یكی از قطعات هم همایون نصیری از پشت پركاشن به جلوی سن آمد و در كنار گروه كه روی پله‌ها نشسته بودند روی كاخن نشست و با سلوی كاخن آهنگ را شروع كرد.
حاجیلی در ادامه كنسرتش قطعات دیگری از آلبوم «آلگرو» را نیز اجرا كرد اما آهنگی كه با بیشترین استقبال مردم مواجه شد «بوم بوم» بود كه حاجیلی آن را به انتهای كنسرت موكول كرد.
از نكات مهم دیگر در سانس اول از شب دوم اجرای امید حاجیلی، تقدیم ترانه «بی‌اختیار» به ناصر عبدالهی بود، آهنگی كه در آلبوم قرار بود آن را به صورت دوصدایی با ناصر عبداللهی اجرا كنند، اما درگذشت ناصر عبدالهی، این اتفاق را غیر‌ممكن كرد.
همراهی مسعود حمیدی (خواننده افغان) در آهنگ «التماس» هم با استقبال مردم مواجه شد. یكی از غافلگیری‌های امید حاجیلی برای كنسرتش، اجرای لاتین ترانه آذری «كوچه‌لر» بود كه به قول خودش شاید اولین‌بار بود كه این كار با این تنظیم و سازبندی اجرا شد.
در شب دوم كنسرت، امید حاجیلی مثل خیلی از كنسرت‌های دیگر میهمانان زیادی از اهالی موسیقی و سینما حضور داشتند، اما معرفی بیش از اندازه آن‌ها در لابه‌لای آهنگ‌ها باعث سردی و از ریتم افتادن كنسرت می‌شد و همین موضوع هم موجب ناراحتی خیلی از طرفداران این خواننده شده بود.
از میهمان سرشناس این كنسرت می‌توان به علیرضا عصار، فواد حجازی، ستاره اسكندری، علی لهراسبی، حمید طالب‌زاده، شقایق دهقان، مهراب قاسم‌خانی، ایلیا منفرد، فرهاد جواهر كلام و .. اشاره كرد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*