آلبوم‌های پرفروش موسیقی در هفته‌ی گذشته

arcade-fire

گروه ارکستر راک و مستقل «آرکید فایر» با آلبوم «حومه‌های شهر» صدرنشین جدول هفتگی پرفروش‌های موسیقی شد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از خبرآنلاین، با این‌که آلبوم «بهبودی» امینم فروش خوبی داشت، اما برای دومین هفته متوالی از صدرنشین شدن بازماند.

طبق آمار نیلسن ساونداسکن در هفته‌ای که روز پایانی‌اش یک‌شنبه بود ۱۵۶ هزار نسخه از سومین آلبوم گروه کانادایی آرکید فایر به فروش رفت. این درحالی بود که «بهبودی» تنها با اختلاف چهار هزار آلبوم در رتبه دوم قرار گرفت.

آلبوم قبلی آرکید فایر با نام «انجیل نئونی» در اولین هفته عرضه به بازار در سال ۲۰۰۷ در رتبه دوم ایستاده بود. گروه آرکید فایر بخش قابل توجهی از موفقیتش را مدیون پخش زنده کنسرتش به صورت آنلاین و به کارگردانی تری گیلیام – کارگردان فیلم‌هایی چون «۱۲ میمون» و «خیال‌خانه دکتر پارناسوس» – و قیمت پایین سی‌دی‌هایش است.

فروش آلبوم «بهبودی» با چهار درصد افت همراه بود، مجموع فروش این آلبوم در هفت هفته به دو میلیون نسخه رسیده است.

recovery-eminem

«کابوس» کار گروه Avenged Sevenfold که هفته پیش صدرنشین بود با افت فاحش ۷۲ درصدی و ۴۵ هزار نسخه فروش سوم شد.

آلبوم رپ «Trill O.G.» به خوانندگی بان‌بی با فروش ۴۱ هزار نسخه چهارم شد. آلبوم «تلفن دان» به خوانندگی ریک راس نیز با افت ۳۹ درصد و فروش ۳۹ هزار نسخه پنجم شد.

آلبوم جدید لیدی گاگا با نام «ریمیکس» با فروش ۳۹ هزار نسخه در جایگاه ششم ایستاد. جاستین بیبر همچنان با آلبوم «دنیای من ۲٫۰» در میان ده آلبوم پرفروش است، این آلبوم با فروش ۳۷ هزار نسخه هفتم شد.

آلبوم‌های «بعدا از من تشکر کن» به خوانندگی دریک و «اکنون نیازمند تو هستم» کار گروه لیدی آنت‌بلوم به تریتیب با فروش ۳۱ و ۲۹ هزار نسخه هشتم و نهم شدند.

آخرین جایگاه جدول را آلبوم جدید «تمام طول شب» به خوانندگی باک‌چری به خود اختصاص داد. این آلبوم با فروش ۲۸ هزار نسخه دهم شد درحالی که آلبوم سال ۲۰۰۸ باک‌چری با نام «پروانه سیاه» در هفته اول فروشش هشتم شده بود.

آلبوم‌هایی از مایک پوسنر و گروه کانتری بلیک شلتون و همچنین موسیقی فیلم تلویزیونی «Camp Rock 2» از بخت‌های اصلی صدر جدول هفته آینده هستند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*