انتشار مجدد «من و دوست غولم» و «دار قالی» در شهریورماه

«من و دوست غولم» و «دارقالی» توسط موسسه فرهنگی‌هنری آوای خورشید دوباره راهی بازار موسیقی می‌شوند

دو آلبوم موسیقی «من و دوست غولم» و «دار قالی» که اوایل دهه هشتاد منتشر و با استقبال روبه‌رو شده بود، مجددا توسط موسسه فرهنگی‌هنری آواخورشید وارد بازار موسیقی می‌شود.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی موسیقی ایران، در آلبوم «من و دوست غولم» فرشاد فزونی بر روی شعرهای سیلور اشتاین آهنگ‌ ساخته و آنها را خوانده است. تنظیم قطعات نیز برعهده رامین بهنا، بابک ریاحی‌پور، شهرام شعرباف و بابک آخوندی بوده است.
این اثر که در سال ۸۳ منتشر شده، با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان همراه شد.
در این اثر قطعات دعوا در آسمان، زیان از دست رفته، پسربچه و پیرمرد، مه، هیشکی، جایی که پیاده رو تموم می‌شه و … با ترجمه‌هایی از احمد پوری، مائده بابانیاوند، حمید خادمی و منیژه گازرانی اجرا می‌شود.
در آلبوم «دار قالی» کاری از گروه راز شب نیز هومن جاوید و فرزام رحیمی اشعاری از شهروز خواجه‌مولایی و آرش سبحانی را می‌خوانند. آهنگ‌سازی قطعات نیز بر عهده شاعران آنها بوده است. این اثر که در سال ۸۱ منتشر شده، شامل قطعاتی هم‌چون دار قالی، سلوک، مرد آسمانی، راز شب و… است. تنظیم قطعات نیز به صورت گروهی انجام شده است.
بابک چمن‌آرا مدیر موسسه آواخورشید درباره باز انتشار این دو اثر گفت: این دو اثر به لحاظ فرم آثاری بودند که انتشارشان در آن زمان زود به نظر می‌رسید. هرچند که استقبال خوبی از این آثار شد ولی به عقیده من، اکنون زمینه انتشار این آثار مهیاتر است و فکر می‌کنم با استقبال بسیار بهتری مواجه شود.
«من و دوست غولم» و «دار قالی» در قالب موسیقی پاپ‌-راک و با طراحی جدید، شهریورماه سال جاری به بازار موسیقی ارایه می‌شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*