خاطرم در آتش است از سروش قهرمان‌لو منتشر می‌شود

persian-music

آلبوم موسيقي بي‌كلام «خاطرم در آتش‌ است» به آهنگسازي سروش قهرمان‌لو از سوي انجمن موسيقي ايران به زودي وارد بازار موسيقي خواهد شد.

به گزارش مجله‌ی موسيقي ملودی از فارس،‌ در اين آلبوم كه به نوعي اثري تلفيقي است، قطعاتي چون «خوشه‌هاي ابر»، «آسمان زمين را درمي‌نوردد»، «دريا نيز مي‌ميرد»، «خاطرم در آتش است»، «شب محروم از سرود ماهي‌ها»، «باران ستاره‌ها»، «من تو را مي‌سرايم»، «دريغا عشق كه شد و باز نيامد» و «پايان خواب توست اين» به چشم مي‌خورد.
در اين آلبوم هنرمنداني چون «سروش قهرمان‌لو» نوازنده‌ی ‌تار و سه‌تار، «سيدمحمدمهدي قوام» نوازنده كيبورد و تنظيم كننده و «نيما افتخار شاهرودي» نوازنده دف، تنبك و دمام به اجرا پرداخته‌اند.
به گفته قهرمان‌لو آهنگساز اين اثر ،‌ اين اثر موسيقي روايي است كه دغدغه‌هاي يك انسان را در هنگام فنا و دغدغه‌هاي يك جامعه را در هنگام از دست دادن عزيزان‌شان نشان مي‌دهد و جالب اين‌جاست كه قطعات اين آلبوم تركيبي است از فضاهاي هيجان، شادي، غم، وحشت، دلدادگي و ديگر احساساتي كه در يك انسان وجود دارد و به نظر آهنگ‌ساز در موسيقي ايراني به برخي از اين احساسات توجه شده و نه همه آنها.
«خاطرم در آتش است» به آهنگ‌سازي قهرمانلو به زودي از سوي انجمن موسيقي ايران منتشر مي‌شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*