خوانندگان لس‌آنجلسی از وزارت ارشاد مجوز ندارند

kaiser

علی ترابی، سرپرست دفتر موسيقي وزارت ارشاد درباره‌ي شايعه‌هاي منتشر شده در رابطه با شكايت يك خواننده از دفتر موسيقي وزارت ارشاد چنین گفت: اين‌گونه موارد مربوط به دفتر حقوقي وزارت ارشاد مي‌شود و من هم از طريق سايت‌ها در جريان چنين مواردي قرار گرفته‌ام، اما مهم اين است كه ما براي آلبوم هيچ خواننده‌ي موسوم به لس‌آنجلسي مجوزي صادر نكرده‌ايم و فقط يك درخواست آلبوم از حبيب محبيان داشتيم كه تاكنون مجوزي صادر نشده و هيچ اتفاقي در اين زمينه در دفتر موسيقي وزارت ارشاد نيفتاده است.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از ایسنا علي ترابي درباره‌ي چگونگي روال وزارت ارشاد و اين‌كه امكان دادن مجوز به خوانندگان لس‌آنجلسي در داخل كشور وجود دارد، بيان كرد: روال كار ما در دفتر موسيقي مشخص است. ما صرف‌نظر از گروه و خواننده، موسيقي، كلام و محتواي كار را بررسي مي‌كنيم.
وی افزود: صلاحيت و سوابق فردي كسي كه آلبومي را منتشر مي‌كند نيز گزينه‌ي كاملن جدي است و هميشه از مراجع ذي‌صلاح براي وضعيت صلاحيت فرد منتشر‌كرده‌ي آلبوم جست‌وجو مي‌كنيم و در نهایت با نظر مساعد اين دو بخش مجوز نهايي صادر خواهد شد.
گفتنی است در هفته‌های اخیر شایعات فراوانی در خصوص سفر خوانندگان لس‌آنجلسی به ایران و درخواست‌های این گروه برای کسب مجوز انتشار آلبوم و برپایی کنسرت در محافل موسیقایی کشور منتشر شده بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*