کنسرت بزرگ «حامی» ۲۶ شهریور در برج میلاد

hami

کنسرت بزرگ حامی، ۲۶ شهریور ماه در برج میلاد در یک سئانس برگزار خواهد شد.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از برنا، حمید حامی خواننده جوان پاپ کشورمان در خصوص کنسرت ۲۶ شهریور ماه گفت: کنسرت من در یک سئانس در برج میلاد برگزار خواهد شد و اگر تهيه كننده كنسرتم صلاح بداند، اين كنسرت در دو سئانس برگزار خواهد شد.

وی افزود: این برگزاری کنسرت در یک سئانس به این دلیل است که در عرض دو شب، چهار کنسرت در این مکان اجرا می‌شود.

حامی با اشاره به اینکه با ارکستر بزرگ روی صحنه می‌رود، بیان داشت: به همراه ارکستر قبلی‌ام که در خرداد ماه برگزار شد، به روی صحنه می‌روم با این تفاوت که از سازهای بادی و برنجی و نوازنده‌های بیشتر در کنسرت بهره خواهیم برد.

وی در تشریح رپرتوار کنسرت گفت: در حدود ۱۴ ترانه را در کنسرت شهریور ماه اجرا می‌کنم؛ ۵ الی ۶ قطعه از قطعاتی که در همه کنسرت‌هایم اجرا کرده‌ام، را خواهم خواند و در کنار آنها حدود سه قطعه از آلبوم «آخدا»، قطعاتی را نیز از آلبوم «فقط نگاه می‌کنم» و همچنین دو قطعه از آلبوم «حامي» و سه قطعه منتشر نشده که برای آلبوم بعدی‌ام که در زمستان منتشر می‌شود را نيز اجرا خواهم كرد.

حامی همچنین از اخذ مجوز ۱۲ ترانه جدید برای آلبوم جدیدش خبر داد و اظهار داشت: از بین ۱۲ قطعه جدیدی که برای آلبومم در نظر گرفتم، ۷ الی ۸ قطعه انتخابی را در کنسرت شهریور ماه اجرا می‌کنم.

این خواننده و آهنگساز در ادامه با بیان اینکه به علت افزایش تعداد نوازنده‌ها، باید تمرینات بیشتری برای این کنسرت انجام دهیم، افزود: به علت افزایش تعداد نوازنده‌های ارکستر باید حداقل دو هفته قبل از اجرا، تمرین‌هایمان را شروع کنیم و فکر می‌کنم که از دفعات گذشته اجرا بهتری را پیش رو خواهیم داشت.

سرپرست ارکستر حمید حامی، عباس لطیفی از گروه «هارمونی»، سرپرست گروه سازهای زهی علی جعفری پویان و سرپرست ارکستر سازهای بادی علیرضا میرآقا است.

حامی در پایان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه با تهیه‌کننده جدیدی همکاری می‌کند، در خصوص تهیه‌کننده قبلی‌اش گفت: بعد از گذشت حدود دو ماه از برگزاری کنسرت قبلی‌ام، هنوز از طرف تهیه‌کننده‌ این کنسرت (امیر دانافر و امیرحسین نیکنام)، دستمزدی دریافت نکردم با وجود اینکه این افراد کنسرت برگزار می‌کنند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*