ترانه‌ی شرقی، کنسرت بنیامین و گروه آریان را برگزار می‌کند

گروه آریان

«محسن رجب‌پور» مدیر شرکت «ترانه‌ی شرقی» گفت: ترانه‌ی شرقی در روزها و ماه‌های آینده کنسرت‌های مختلفی را برگزار می‌کند که از بین آن‌ها می‌توان به تور آمریکای «گروه آریان»، کنسرت‌های سواحل خلیج‌فارس «بنیامین» و کنسرت «علیرضا قربانی» به همراه ارکستر مجلسی در تهران اشاره کرد .

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از پانا، محسن رجب‌پور با اشاره به مطلب فوق افزود: کنسرت گروه آریان در چهار شهر آمریکا برگزار می‌شود که لس‌آنجلس، نیویورک و واشنگتن از جمله شهرهایی هستند که این برنامه در آن‌ها برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: قبل از کنسرت گروه آریان در آمریکا این گروه اجرای برنامه در جزیره کیش را خواهد داشت.

مدیر شرکت ترانه‌ی شرقی ادامه داد: احتمال دارد با توجه به استقبال از کنسرت گروه آریان در آمریکا شهرهای دیگری نیز میزبان این گروه باشند.

رجب پور در ادامه با اشاره به استقبال از کنسرت‌های بنیامین در آمریکا افزود: استقبال بسیار خوبی از کنسرت‌های بنیامین در آمریکا و کانادا شده است و تصور ما بر این میزان توجه ایرانیان خارج از کشور به خواننده‌های داخل ایران نبود بنابراین از این امر بسیار خوشحال هستیم.

وی اضافه کرد: بنیامین کنسرت دیگری را در سواحل جنوبی خلیج فارس و در شهر دبی برگزار می‌کند.

این مدیر برنامه یاد آور شد: همانند سال گذشته کنسرت علیرضا قربانی در تهران و برج میلاد برگزار می‌شود که قطعاتی از مجموعه‌ی «مدار صفر درجه» با همراهی ارکستر مجلسی ایران اجرا می‌شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*