کنسرت بانوان گروه موسیقی پریشاد برگزار شد

persian-woman-music

کنسرت گروه موسيقي پريشاد به سرپرستی «پريچهرخلوتي»، هم‌زمان با عيد سعيد فطر و با وجود تعطيلات غيرمنتظره با حضور گسترده اي از مخاطبان برگزار شد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از موج، پريچهر خلوتي در رابطه با این برنامه اظهار داشت: اين کنسرت، هديه اي به مؤسسه حاميان سلامت روان است و قصد داشتم هنرم را تقديم اين عزيزان کنم.
وي افزود: همان‌طور که مشاهده کرديد، درابتداي اين کنسرت آثاري از اساتيد موسيقي ملي و اصيل ايراني در دستگاه ماهور، چهارگاه و اصفهان اجرا شد.
اين هنرمند توانا با اشاره به شاخص ترين ويژگي اين کنسرت گفت: يکي از ويژگي هاي اين کنسرت، اجراي نازي بخشايش از پيانيست هاي خوب عرصه موسيقي است که دو ترانه با عنوان «داستان عشق» و «به تو هرگز نگفتم من» را در دستگاه ماهور به روي صحنه برد.
وي يادآور شد: در ادامه اين کنسرت، قطعاتي از اساتيدي چون محمد سرير، انوشيروان روحاني، همايون خرم، فضل الله توکل، علي تجويدي و مهدي خالدي به روي صحنه مي رود بر همين اساس قطعات «نمي شه غصه يه لحظه ما رو تنها بزاره»، «ساغر شکسته»، «اي ماه من» و «من که مجنون توام»، «انتظار» اجرا کردم.
خلوتي اظهار داشت: در پايان بخش اين کنسرتريال قطعه «يک شب نياسودم» با شعر و آهنگ خودم اجرا کردم.
وي با اشاره به تأثيرات تعطيلي غيرمنتظره در اجراي کنسرت گفت: با وجود تعطيلي غيرمنتظره روز شنبه، شاهد استقبال عظيمي از بانوان بوديم و من براي هر تعدادي که در کنسرتم شرکت کنند، ارزش قائل هستم.
اين هنرمند اظهار داشت: آبان ماه، سالگرد گروه پريشاد است و به دليل اين که عيد فطر يکي از بزرگترين اعياد است، اين کنسرت را در اين روز بزرگ برگزار کردم.
گفتني است کنسرت موسيقي پريشاد به سرپرستي «پريچهرخلوتي» همزمان با عيد سعيد فطر، روز جمعه ۱۹ شهريور ماه ساعت ۱۷ در تالار وحدت برگزار شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*