کنسرت برف‌خوانی۳۱شهریور و یک مهر در تالاروحدت

ali-ghamsari

کنسرت «برف‌خواني» با آهنگسازي و سرپرستي علي قمصري ۳۱ شهریور و و يكم مهر در تالار وحدت ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.
در این کنسرت پدرام فريوسفي مايستر ارکستر کوارتت زهی غربی پارسه است که در بخش نخست کنسرت به اجرای برنامه خواهند پرداخت. در بخش نخست علی قمصری به عنوان نوازنده تار، مصباح قمصری با سازهای کوبه‌ای و محمد معتمدی به عنوان خواننده درکنار کوارتت زهی پارسه روی صحنه حضور خواهند داشت. اعضای دیگر کوارتت زهی پارسه را آيدين احمدي نژاد، ميثم مروستی و سامان ثميني تشکیل می‌دهند. تقدم و تاخر دو بخش کنسرت به گونه‌ای است که بخش نخست حال وهوای موسیقی غربی دارد و به مرور به موسیقی ایرانی در بخش دوم نزدیک می‌شود.

mohamad-motamedi

سهراب پورناظری نیز مایستر سازهای زهی در گروه سازهای ایرانی است که در بخش دوم اجرا روی صحنه می‌رود. همچنین همایون نصیری، حمید قنبری و حسین رضایی‌نیا نیز در بخش دوم کنسرت در گروه سازهای کوبه‌ای حضور خواهند داشت. اعضای دیگر گروه سازهای ایرانی این کنسرت را سينا علم، مصباح قمصري، اسحاق چگيني، نوشين پاسدار، اصغر عربشاهي، حسنا پارسا، بهنوش بهنام نيا، اميرپورخلجي، ميلاد محمدي، اميد توفيقي ، بهزاد حسن زاده ، عليرض ادريایی، شقايق بختياري، آوا ايوبي و خورشيد دادبه تشکیل می‌دهند.

خوانندگی این کنسرت را محمد معتمدی به عهده دارد.اشعار قطعات این کنسرت از مولانا، شفیعی کدکنی، مهدی اخوان ثالث و حسین منزوی انتخاب شده‌است.

  • پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*