کنسرت حسام‌الدین سراج در کیش برگزار می‌شود

serraj

هم‌زمان با افتتاح دفتر نمایندگی مؤسسه فرهنگی اکو در کیش کنسرت موسیقی سنتی گروه «بیدل» به خوانندگی حسام‌الدین سراج در این جزیره برگزار خواهد شد.

روابط‌عمومی موسسه فرهنگی اکو اعلام کرد در پی امضای تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌های فرهنگی و هنری بین مؤسسه فرهنگی اکو و سازمان منطقه آزاد کیش، اول مهر ماه کنسرت حسام‌الدین سراج و گروه بیدل در جزیره کیش برگزار می‌شود.

رامین کاکاوند، آهنگساز و نوازنده تار، شهرام امیرجلالی نوازنده بربط، کوروش بابایی نوازنده کمانچه، داوود ورزیده نوازنده نی، بهرام خانی نوازنده تار، وحید خسروی نوازنده دف و محمود فرهمند نوازنده تنبک دیگر اعضای گروه موسیقی بیدل هستند که در این کنسرت سراج را همراهی می‌کنند.

مؤسسه فرهنگی اکو به زودی دفتر نمایندگی خود را در جزیره کیش راه‌اندازی می‌کند. این مؤسسه اولین سازمان و نهاد بین‌المللی است که در جزیره کیش نمایندگی خواهد داشت.

کنسرت سیدحسام‌الدین سراج و گروه بیدل ساعت ۱ بامداد اول مهرماه در تالار بزرگ جزیره کیش واقع در میدان ساحل برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این کنسرت را از کلیه مراکز اقامتی، گردشگری و بازارهای جزیره کیش تهیه کنند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*