آلبوم «حس» از پیام صالحی وارد بازار شد

payam-salehi-02

آلبوم «حس» با صدای پیام صالحی – آهنگساز، خواننده و از بنیانگذاران گروه «آریان» – با تنظیم نیما وارسته و با تیراژ اولیه ۲۰۰ هزار نسخه به بازار موسیقی ایران عرضه شده است.

آلبوم موسیقی «حس» – اولین اثر مستقل پیام صالحی – در جدیدترین مرحله توزیع محصولات فرهنگی ویژه شبکه سینمای خانگی کشور توسط شرکت تصویر دنیای هنر توزیع شد. آلبوم «حس» با صدای پیام صالحی – آهنگساز، خواننده و از بنیانگذاران گروه «آریان» – با تنظیم نیما وارسته و با تیراژ اولیه ۲۰۰ هزار نسخه به بازار موسیقی ایران عرضه شده است.

این آلبوم مشتمل بر هشت قطعه به نام‌های حس۱(بیا)، واسه تو، حس، تو راست می‌گفتی، قلبم میگه، صاحب خانه، دستای خالی و ساز شکسته است که ترانه‌سرایان و آهنگسازان آن سهراب پاکزاد، شاهین تیک، علی حسین‌زاده و حمید عسگری و نیما وارسته، امیر طبری، مسعود همایونی و پیام صالحی نوازندگان این اثر موسیقایی هستند.

توجه سازندگان اثر به کیفیت صدا مطابق با بهترین استانداردهای بین‌المللی روز دنیا از نکات قابل توجه در این انتشار این آلبوم است و از همین رو نیما وارسته میکس و مسترینگ آلبوم «حس» را در استودیو «راسک ساند» آمریکا انجام داده است و به همین دلیل صدا با کیفیت بسیار بالایی شنیده می‌شود.

شرکت تصویر دنیای هنر از تمام علاقمندان این آلبوم درخواست کرد تا از تکثیر و کپی آن به هر شکل خودداری کرده و برای حفظ حقوق مادی و معنوی صاحبان آلبوم «حس» فقط نسخه اصلی را خریداری کنند، به طوریکه برای تشویق و ترغیب علاقه‌مندان برای خرید نسخه اصلی این آلبوم، تمهیداتی اتخاذ شده است.

این آلبوم در فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی سراسر کشور، سوپرمارکت‌ها و سایر مراکز معتبر با قیمت ۱۵۰۰ تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

خبرآنلاین

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*