حسن ریاحی دبیر جشنواره‌ی موسیقی فجر شد

music-01_0

علي ترابي سرپرست دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، طي حكمي حسن رياحي را به عنوان دبير بيست و ششمين جشنواره بين‌المللي موسيقي فجر منصوب كرد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی از ايرنا، در اين حكم آمده است: جشنواره بين‌المللي موسيقي فجر در دوران فعاليت خود نقشي موثر در معرفي و تثبيت موسيقي جدي و فاخر داشته و با ايفاي نقش تاريخي خود، به شكل‌گيري گروه‌هاي حرفه‌اي و برخوردار از جايگاه و منزلت معتبر و مستقل كمك نموده است و همواره مسير اصلي حركت خود را به گونه‌اي طراحي كرده است تا بيشترين فرصت و امكانات را به معرفي و حمايت از گروه‌هاي جوان و پرانگيزه‌اي اختصاص دهد كه براي ديده و شنيده شدن نيازمند حمايت و هدايت بوده اند.

ترابي از رياحي به عنوان فردي با تجربه و داراي كارنامه درخشان هنري نام برد كه حضورش دراين جشنواره فصل جديدي را براي عرصه موسيقي كشور نويد مي دهد.

بر اساس اين گزارش علي شهيدي مدير روابط عمومي موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي روزشنبه درپاسخ به سوال خبرنگار ايرنا مبني بر زمان برگزاري جشنواره اظهار داشت: زمان برگزاري بيست و ششمين جشنواره بين‌المللي موسيقي فجر مشخص نبوده و اين امر در طي نخستين نشست دبير جشنواره با اعضاي ديگر نهايي خواهد شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*