پرفروش‌های موسیقی هفته/«من انسان نیستم» صدرنشین شد

lil-wayne

آلبوم «من انسان نیستم» به خوانندگی لیل وین دو هفته پس از عرضه دیجیتالی به صورت سی‌دی توزیع و صدرنشین جدول آلبوم‌های پرفروش شد.

طبق آمار نیلسن ساونداسکن در هفته‌ای که گذشت ۱۲۵ هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفت و با ۱۵ پله صعود و ۴۴۳ درصد افزایش فروش صدرنشین شد.

این درحالی است که ۱۱۰ هزار نسخه از آلبوم لیل وین که اکنون در زندان به سر می‌برد به صورت دیجیتالی به فروش رفته است.

«چارلستون، ۱۹۶۶» به خوانندگی داریوس راکر با فروش ۱۰۱ هزار نسخه دوم شد. این دومین آلبوم این خواننده سبک کانتری است.

بیگ تایم راش، گروهی که با اجرا در تلویزیون به شهرت رسیده با آلبوم «ب.ت.ر» و فروش ۶۷ هزار نسخه در رتبه سوم ایستاد.

گروه پری که تمامی اعضای آن از یک خانواده هستند با آلبوم «گروه پری» و فروش ۵۳ هزار نسخه در جایگاه چهارم قرار گرفتند. گروه سه‌نفره کیمبرلی، رید و نیل پری در سبک کانتری فعالیت می‌کنند. مدیریت این گروه برعهده اسکات بورشتا است که پیشتر تایلر سوئیفت را به جامعه موسیقی معرفی کرده بود.

«بهبودی» به خوانندگی امینم با یک پله سقوط، ۵۰ هزار نسخه فروش و چهار درصد افت فروش پنجم شد. تاکنون دو میلیون و ۸۰۰ هزار نسخه از این آلبوم به فروش رفته است. کنی چزنی با آلبوم «نوشابه همینگوی» چهار پله سقوط کرد و با فروش ۴۰ هزار نسخه ششم شد.

صوفیان استیونز با آلبوم «عصر تبلیغات» در هفته اول عرضه با فروش ۳۶ هزار نسخه هفتم شد. این خواننده و ترانه‌سرا با آهنگ‌هایی که درمورد ایلی‌نویز و میشیگان می‌خواند شهرت دارد.

گروه زاک براون با آلبوم «آنچه می‌دهی نصیبت می‌شود» سه پله در جدول پایین آمد و با فروش ۳۴ هزار نسخه هشتم شد. توبی کیت بزرگترین بازنده هفته بود، او که هفته پیش با آلبوم «گلوله در هفت‌تیر» صدرنشین بود با سقوط هشت پله‌ای و فروش تنها ۳۰ هزار نسخه (۵۸ درصد افت) نهم شد.

گروه متال «All That Remains» با پنجمین آلبوم خود به نام «چون که بسیاریم» و فروش ۲۹ هزار نسخه در رتبه دهم ایستاد.

  • خبرآنلاین/ورایتی

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*