کنسرت آثار جیپسی کینگز در اریکه‌ی ایرانیان

gipsy-kings

کنسرت آثار «جیپسی​ کینگز» روز جمعه ۳۰ مهر در سالن اریکه ایرانیان برگزار خواهد شد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی از خبرآنلاین، در این اجرا نوازندگان مطرح این سبک از موسیقی بر روی صحنه خواهد رفت و آثاری از گروه مشهور جیپسی کینگز و همچنین قطعاتی از موسیقی آمریکای لاتین و سبک موسیقی فلامنکو را به خوانندگی حسن نجف، پدرام مرندیز و مهدی محققی اجرا خواهند کرد.

در این کنسرت ۹ قطعه معروف از آثار گروه جیپسی کینگز از جمله قطعات «Novol vere»، «Vamos A Bailar»، «Bamboleo» اجرا خواهد شد. اغلب آثار انتخاب شده از این گروه در سبک رومبا فلامنکو است. همچنین قطعات معروف «Hispanoamericano» و «el amor» نیز از موسیقی آمریکای لاتین اجرا خواهد شد. قطعه «el amor» توسط خولیو، خواننده معروف اسپانیایی هم بازخوانی شده و آهنگ «Volver» ساخته سعید رهنما و تنظیم پدرام مرندیز هم در این کنسرت اجرا خواهد شد.

مهدی محققی، سرپرست گروه و نوازنده گیتار در این اجرا حضور خواهد داشت. «حسن نجف» که خواننده اصلی این برنامه است، پیش‌تر با گروه دارکوب روی صحنه رفته بود و در کنار بهرام آغاخان در همین سبک به خوانندگی پرداخته بود.

پدرام مرندیز به عنوان گیتاریست و خواننده گروه بر صحنه خواهد رفت. دیگر نوازندگان این گروه عبارتند از: پاشا یثربی (کی‌بورد و پیانو)، درنیک حق​وردیان(گیتار)، آرمن و آرین کشیشی(گیتار)، غلامرضا معرف(پرکاشن)، فرشید شریف(درامز)، بهروز فرمانی(کاخن)، سعید رهنما(ترومپت).

این کنسرت در دو نوبت و در ساعات ۱۹ و ۲۱:۳۰ روز جمعه ۳۰ مهرماه در سالن اریکه ایرانیان برگزار خواهد شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*