آلبوم اسیر از علیرضا قمیشی

alireza-ghomeishi

آلبوم «اسیر» با صدای علیرضا قمیشی(پسر سیاوش قمیشی) از سوی موسسه فرهنگی هنری «آوای باربد» منتشر شد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی از ایسنا، آلبوم «اسیر» که تاریخ ضبط آن به سال ۸۵ برمی‌گردد، این روزها با تنظیم سیروان خسروی و آهنگهایی از علیرضا قمیشی و سیروان و همچنین با اشعاری از ترانه مکرم، علیرضا قمیشی و شهرام فرشید از سوی موسسه فرهنگی هنری آوای باربد منتشر شده است.

در آلبوم «اسیر» می‌توان قطعاتی همچون « دو هفته»، «ستاره»، « جاده»، « باور نمی‌کنم»، « درد دوری»، «سرنوشت» و «اسیر» را شنید.

قمیشی در یادداشتی کوتاه بر این آلبوم نوشته است: «برای همه آنها که در نرمی عشق گم شده‌اند و همچو شمع از گرمی عشق چکیده‌اند.

…چون آبشاران، پر غرور ولی ساده زیستن را آموخته‌اند و بودن را در هر لحظه و هرجا با عشق آمیخته‌اند.

و آنان که اندوه سیاهی شب را به امید نگاه روشن روز گذرانده‌اند،در بارش دلگیر ابر به خیال طراوت غنچه‌ای خوش بوده‌اند و دربرگ‌ریزان هر خزان، زایش بهاران را دیده‌اند.

این حضور عاشقانه را تقدیم می‌کنم به پدر و مادر عزیزم:سیاوش و لیلا.»

این در حالی‌ست که اخباری تایید نشده حاکی از نارضایتی سیاوش قمیشی نسبت به استفاده‌ی فرزندش از ملودی آهنگ‌های وی در برخی سایت‌ها منتشر شده است.

چنان‌که سایت ایران-ایران می‌نویسد: «سیاوش قمیشی خواننده معروف طی اطلاعیه ایی اعلام کرده است که تحت هیچ عنوان امتیاز هیچ اثر هنری خود را شامل ملودی ، آهنگ و تنظیم به هیچ خواننده و هنرمند ایرانی واگذار نکرده است.هر نوع اجرای مجدد،کپی کردن انتشار و حمایت های غیر اصل گونه ایی دستبرد هنری محسوب می شود. لذا آلبوم اسیر توسط شخصی به اسم علیرضا قمیشی دستبرد هنری محسوب شده مورد پیگری قانونی قرار خواهد گرفت.
با سپاس
سیاوش قمیشی و تیم مدیریت!»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*