بازگشت معین، خواننده لس‌آنجلسی به ایران جدی‌ شد/معین به افتخاری علاقه دارد

moein

در پی انتشار اخباری در رابطه با ورود برخی از خوانندگان لس‌آنجلسی به ایران، این‌بار یکی از اقوام نزدیک «معین» از دعوت دوباره‌ی این خواننده برای بازگشت به ایران خبر داده است.

به گفته او با توجه به شرایط پیش آمده به احتمال زیاد معین به زودی به ایران سفر خواهد کرد.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی از سایت سفیر، این فرد طی اظهاراتی به تطهیر معین پرداخته و او را فردی بسیار مذهبی، معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران و مخالف دول غربی معرفی کرده است.
بر اساس اظهارات این فرد، معین در روزهای وفات کنسرت برگزار نمی‌کند و عواید برخی از کنسرت‌هایش را به یکی از موسسات خیریه معروف تهران اهدا می‌کند.
این فرد خبر داده که این خواننده لس آنجلسی از انتشار خبری مبنی بر کنسرت او در رژیم صهیونیستی بسیار ناراحت شده و تاکید کرده که برای ایرانیان کلیمی در نیویورک برنامه اجرا کرده و به سرزمین‌های اشغالی سفر نکرده است.
وی در توضیح علت خروج معین از ایران در اوایل دهه شصت گفت که این خواننده جهت مداوای چشمش از ایران خارج شده و قصد دیگری نداشته است.
به گفته او معین به علیرضا.الف[افتخاری] از خوانندگان مطرح سنتی ایرانی علاقه وافر دارد و می‌خواهد با بازگشت به ایران بر روی جوانان با استعداد کار کند.
وی خاطر نشان کرده است که او برای دیدن خانواده‌اش در ایران لحظه‌شماری می‌کند و با توجه به اینکه وی فعالیتی علیه نظام نداشته و با توجه به دعوت‌های صورت گرفته هیچ مشکلی برای ورود به ایران ندارد و به احتمال زیاد در آینده نزدیک این خواننده به ایران سفر خواهد کرد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. با آوردن و دعوت این و ان از اون ور اب هیچ دردی ازاین مردم حل نخواهد شد خدا را شکر که خائنین به این مردم و کشور را شناختیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*