آلبوم تیلور سوئیفت، سوزان بویل و مایکل جکسون پرفروش شد

taylor-swift

جهان در آستانه‌ی کریسمس قرار دارد و این زمان، موقعیت مناسبی برای صنعت موسیقی در دنیاست. از این‌رو که فروش آلبوم‌های موسیقی، رو به افزایش می‌گذارد و در تکاپوی خرید‌های سال نو، مردم دنیا آلبوم‌های بیشتری را خریداری می‌کنند.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی، در بازارهای جهانی فروش آلبوم در هفته‌ی گذشته، «تیلور سوئیفت» خواننده‌ی جوان کانتری و پاپ، خوش‌اقبال بود و آلبوم وی با عنوان «اکنون سخن بگو» در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی قرار گرفت.
طبق آماری که نیلسن سانداسکن ارائه داد آلبوم تیلور سوئیفت، ۲ ماه پس از عرضه در بازارهای موسیقی با فروش بیش از ۳۰ درصد نسبت به هفته‌های گذشته در صدر چارت قرار گرفته است.
رتبه‌ی دوم جدول پرفروش‌ها به «سوزان بویل» اختصاص دارد. این هنرمند ۴۹ ساله‌ی اسکاتلندی که سال گذشته در یک برنامه‌ی کشف استعداد شناخته شد، دومین آلبوم خود با نام «هدیه» را امسال عرضه کرد. فروش آلبوم سوزان بویل در رقابت با سایر آلبوم‌ها در هفته‌های گذشته فراز و نشیب زیادی داشت و در نهایت، با خوش‌اقبالی به دلیل بازار کریسمس و مضمون ترانه‌ها که به عید مسیحیان جهان ارتباط دارد، توانست خود را در رده‌ی دوم چارت، تثبیت کند.
این در حالی است که رتبه‌ی سوم جدول را «مایکل جکسون» یک‌سال پس از مرگ در اختیار گرفته است. آلبوم «مایکل» نیز این هفته حدود ۲۲۸ هزار نسخه فروش داشت.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*