پاییز، فصلی پرکار برای گروه رستاک بود

rastak-03

گروه موسیقی رستاک که با آلبوم تصویری «همه اقوام من» شناخته شده است در فصل پاییز پرکار بود.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی این گروه موسیقی نواحی که به سرپرستی «سیامک سپهری» و خوانندگی «فرزاد و بهزاد مرادی» آلبوم «همه اقوام من» را منتشر کرده است با شروع فصل پاییز در سومین کنفرانس بین‌المللی دکو به اجرای برنامه پرداخت.
اعضای گروه رستاک که به موسیقی فولکلور اقوام ایرانی توجه ویژه‌ای دارند توانسته‌اند با پرداختن به موسیقی‌های خاطره انگیز و محبوب اقوام ایرانی طیف گسترده‌ای از مخاطبین را به خود جلب کنند.[استقبال از آلبوم همه اقوام من] این گروه سپس در نیمه‌ی مهرماه امسال با اجرا در دانشگاه صنعتی اصفهان، که به‌دعوت شرکت صنایع پتروشیمی ایران انجام شده بود بخش دیگری از هنر خود را به سمع و نظر مخاطبین موسیقی رساند.
گروه رستاک پیش از اجرای کنسرت بزرگ برج میلاد در همایش منطقه‌ای گلدیران در استان اصفهان به هنرنمایی پرداخت و در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آبان در سالن همایش‌های برج میلاد، کنسرت «همه اقوام من» را برگزار کرد. در این کنسرت اساتید موسیقی نواحی ایران که در آلبوم تصویری همه اقوام من حضور داشتند به‌روی صحنه آمدند و در کنار اعضای گروه رستاک به اجرای برنامه پرداختند.
این بخش از برنامه با استقبال فراوانی از سوی مردم و مخاطبین روبرو شد.[گزارشی از کنسرت اخیر گروه رستاک] در اواخر آبان‌ماه، رستاک به‌دعوت سازمان بنادر و کشتیرانی در شهرستان بوشهر حضور یافت و پس از آن در مراسم اختتامیه نمایشگاه الکامپ ۱۶ سیمرغ فناوری اطلاعات در تالار بزرگ وزارت کشور برنامه‌ای را اجرا کرد.
بنا به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی از روابط عمومی این گروه، در تاریخ ۲۸ آبان نیز گروه رستاک در دومین کنگره‌ی خاورمیانه‌ای راینولوژی در تالار المپیک، به برگزاری کنسرت پرداخت.
این گروه سپس در نخستین روزهای آذرماه ۱۳۸۹ در فرهنگ‌سرای نیاوران به نفع سیل‌زدگان پاکستان، برنامه‌ی موسیقی خود را اجرا کرد.
گفتنی است گروه رستاک به موسیقی نواحی می‌پردازد و سعی دارد موسیقی اقوام ایرانی را با به‌روزآوری و اجرای دوباره، بیش از پیش مطرح کند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*