کلاه هدفون‌دار برای دوست‌داران موسیقی

hi-hear

در آستانه کریسمس، یک شرکت طراحی تجهیزات جانبی محصولات الکترونیکی مصرفی، کلاه‌های پشمی را به بازار عرضه کرده است که درون آن هدفون و میکروفون‌های باکیفیتی تعبیه شده است.

فرارسیدن سرما برای بسیاری از افرادی که عادت دارند هنگام حرکت از طریق هدفون موسیقی گوش بدهند، دردسرساز شده، چراکه آن‌ها مجبورند از کلاه استفاده کنند و اغلب در نگهداری موقعیت هدفون دچار مشکل می‌شوند.

در این راستا یک شرکت طراحی صنعتی ایتالیایی با نام «های-فان» که تجهیزات جانبی سرگرم‌کننده دستگاه‌های الکترونیکی مصرفی را تولید می‌کند، دو محصول جدید را به نام hi-Hat و hi-Head عرضه کرده است. این دو محصول به کاربر امکان می‌دهد در بیرون از خانه به راحتی از تلفن همراه و پخش‌کننده موسیقی خود استفاده کند.

hi-hat

های-هد کلاه پشمی مردانه‌ای است که در ۱۰ رنگ عرضه می‌شود و های-هت، کلاه پشمی تک سایز با ۹ رنگ مختلف است. در داخل هر دو کلاه، جایی‌که کلاه بر روی گوش‌ها قرار می‌گیرد، دو کپسول بلندگو قرار گرفته که از طریق یک سیم به یک پریز مینی‌جک اتصال به دستگاه الکترونیکی متصل شده‌اند.

بر روی سیمی که به مینی‌جک منتهی می‌شود، یک میکروفون، یک تنظیم‌کننده بلندی صدا و یک کلید که امکان انجام عملکردهای مختلف را میسر می‌کند، در نظر گرفته شده است.

با استفاده از این کلید، کاربر می‌تواند وقتی تلفن همراه زنگ می‌زند به آن پاسخ دهد، موسیقی درحال پخش را در حالت «مکث» قرار دهد و یا موسیقی را به قطعه بعدی انتقال دهد.

این کلاه‌های هدفون‌دار با انواع مختلف تلفن‌های همراه، پخش‌کننده‌های موسیقی MP3، مدل‌های مختلف آی‌پاد و آی‌فون سازگاری دارند.

  • مهر

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*