سوزان بویل با ریحانا رقابت می‌کند

susan-boyle

سوزان بویل خواننده‌ی اسکاتلندی در گفت‌وگویی با روزنامه‌ی سان، از تمایل خود برای رقابت با «ریحانا» ستاره‌ی جوان موسیقی پاپ و آراندبی پرده برداشت.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی، سوزان بویل ۴۹ ساله که از طریق برنامه‌ی کشف استعداد بریتانیا و با آهنگ «رویایی در سر دارم» خود را مطرح کرده بود پس از انتشار دومین آلبومش با نام «هدیه» از آرزوهای تازه‌ای که در سر دارد سخن گفت.
سوزان بویل ریحانا را به‌عنوان یکی از رقبای خود ارزیابی کرد و گفت: شاید من و ریحانا بتوانیم در یک پرو‌ژه‌ی آراندبی با هم کار کنیم. مطمئن نیستم این همکاری چه‌طور از آب دربیاید، اما من رقابت سختی را (در برنامه‌ی کشف استعداد) از سر گذرانده‌ام. من هم می‌توانم موهایم را به‌رنگ ارغوانی دربیاورم!»
سوزان بویل که در مقابل «پاپ بنه‌دیکت شانزدهم» به اجرای برنامه پرداخته در این مورد می‌گوید: « ملاقات با پاپ از جمله اتفاقات بسیار متفاوتی بود که برای من رخ داد. چیزی مانند یک سفر معنوی.»
او هم‌چنین از طرف‌داران پر و پا قرص «بیتلز» به‌شمار می‌رود و ملاقات با «پل مکارتنی» هنرمند سرشناس انگلیسی و عضو سابق بیتلز را آرزوی دیگر خود می‌داند.
سوزان بویل معتقد است که بیتل‌ها پس از گذشت چند دهه، هم‌اکنون نیز در گوشه و کنار جهان معروف هستند. او آرزو دارد روزی این اتفاق برای هنر خودش نیز رخ بدهد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*