آغاز فروش بلیت کنسرت پورناظری‌ها و گروه شمس

کنسرت گروه شمس به سرپرستی کیخسرو پورناظری در سی امین سال تاسیس این گروه با صدای علیرضا قربانی ۱۱ تا ۱۳ اسفندماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
بليت كنسرت گروه شمس از ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان به فروش مي‌رسد و نظر به اينكه گروه شمس همواره به دانشجويان توجه ويژه‌اي داشته است، براي دانشجويان بليت اين كنسرت با تخفيف ويژه و با قيمت ۱۰ هزارتومان به فروش مي‌رسد. دانشجويان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره ۲۲۲۲۳۵۱۳ تماس بگيرند.
همچنين علاقمندان برای خرید اینترنتی می‌توانند به سایت www.iranconcert.com و يا با مراجعه به مراكزي همچون فروشگاه ققنوس( تجریش ۲۲۷۲۸۰۰۷-۲۲۷۳۸۰۰۷)، مرکز فروش سیمرغ (ونک ۸۸۲۰۳۰۳۱ تحویل در محل)، فروشگاه دارینوش(قلهک ۲۲۰۰۰۴۰۰ -۲۰۰۰۶۰۰)، شرکت سل فا(سهروردی ۸۸۷۵۷۰۹۲-۸۸۷۵۷۰۹۱)، فروشگاه سیاه و سفید( انقلاب ۶۶۹۵۲۴۹۷-۶۶۹۷۱۶۰۳)، فروشگاه نگین(شهرک غرب ۸۸۲۴۶۱۵۹-۸۸۰۸۴۲۷۶)، فروشگاه پرشیا( ولیعصر ۸۳۸۸۰) و فروشگاه پاژ(پاسداران ۲۲۵۸۷۸۴۶) بلیت خود را تهیه کنند.
کنسرت گروه شمس در دو بخش براساس ساخته‌های کیخسرو، تهمورس و سهراب پورناظری برگزار می‌شود و علیرضا قربانی به همراه بیست هنرمند؛ اشعاری از بزرگانی همچون مولانا، سلمان ساوجی، پرتوکرمانشاهی و…را اجرا خواهد کرد.
کنسرت گروه موسيقي شمس ۱۱ تا ۱۳ اسفندماه توسط شرکت فرهنگي هنري ترانه شرقی در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در تهران برگزار می‌شود.

  • ایلنا

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*