ابراهیم تاتلیسس برای ادامه معالجات به آلمان رفت

ibrahim-tatlises-03

«ابراهیم تاتلیسس» که در ۱۴ مارس ترور شده بود پس از معالجات اولیه در ترکیه برای بهبودی کامل به آلمان رفت.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی این خواننده سر‌شناس ترک که از سوء قصد جان سالم به‌در برده بود به آلمان رهسپار شد.
ابراهیم تاتلیسس در بیمارستان نیز در آستانه ترور مجدد بود، ولی با پیگیری‌های پلیس ترکیه نقشه‌ی ترورکنندگان نقش بر آب شد.
او که درآستانه ۶۰ سالگی قرار دارد با تلاش پزشکان توانست بهبودی نسبی خود را کسب کند. بعد از پایان بحران و به‌دست آوردن سلامتی نسبی، رجب طیب اردوغان- نخست وزیر ترکیه- به ملاقات او در بیمارستان رفت و خواستار رسیدگی بیشتر پزشکان برای درمان تاتلیسس شد.
بر اساس این گزارش در‌‌ همان ملاقات اردوغان به طور ضمنی موافقت خود با پیوستن تاتلیسس به حزب «توسعه و عدالت» ترکیه را پذیرفت. سپس خبرنگاران به ملاقات او آمدند و تاتلیسس ضمن تشکر از آن‌ها از مردم ترکیه خواست تا برای سلامت او دعا کنند.
بنا به گزارش روزنامه حریت، تاتلیسس از بیمارستان «آجی بادم» تحت تدابیر امنیتی به فرودگاه آتاتورک منتقل شد و سوار بر هواپیمای وزارت بهداشت ترکیه عازم آلمان شد.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به هنگام رهسپاری او، تدابیر امنیتی شدیدی برقرار شده بود و از حضور هرگونه خبرنگار و عکاس جلوگیری می‌شد.
گفتنی است زمان سوار شدن ابراهیم به هواپیما، «ایدو»- فرزند کوچک‌تر ابراهیم- بر سر پدر بوسه زد و دیگر فرزند او «احمد» همراه با او به آلمان مسافرت کرد.
هم‌چنین گفته می‌شود تاتلیسس در این کلینیک با نام مستعار ثبت‌نام شده است تا از دست مزاحمت‌های «پاپاراتزی‌ها» در امان باشد.
بر اساس اخبار منتشر شده تاتلیسس به کلینیک «مورنو تراما» در آلمان منتقل شده است. بنا بر برنامه اعلام شده تاتلیسس قرار است تمرینات فشرده‌ای را در طول یک ماه داشته باشد تا به شرایط مناسب دست یابد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*