اخباری از موسیقی پاپ و آلبوم‌های در حال انتشار

music-010

«امیر احسان فدایی»، «ارسطو امین» و «کامران عطا» به‌زودی آلبوم‌هایی را به بازار موسیقی پاپ کشور عرضه می‌کنند.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی هم‌اکنون ضبط آخرین آلبوم «امیر احسان فدایی» به پایان رسیده و مراحل کسب مجوز را می‌گذراند.
در این آلبوم که شامل ۱۲ قطعه‌ی موسیقی است، «احسان خواجه امیری»، «پدرام کشتکار»، «بابک رادمنش»، «حسین سالاری» و «شاهین خسرو آبادی» به آهنگ‌سازی و تنظیم قطعات پرداخته‌اند. هم‌چنین ترانه‌هایی از «بابک رادمنش»، «افشین یدالهی»، « اهورا ایمان» و «حسین متولیان» در این آلبوم استفاده شده است.

«ارسطو امین» نیز به‌زودی با آلبومی که «بابک زرین» برای او تهیه می‌کند خود را به دوستداران موسیقی پاپ معرفی خواهد کرد. این آلبوم با ترانه‌هایی از «افشین یدالهی» و با ملودی‌ها و تنظیم «بابک زرین» در حال ضبط بوده و شنیده‌ها حاکی از آن‌است که تنظیم قطعه‌ها به‌صورت الکترونیک است و در این حال و هوا عرضه می‌شود.

هم‌چنین «کامران عطا» یکی از جوانان موسیقی پاپ پس از عرضه‌ی آلبوم «غیرممکن» در حال تهیه‌ی آلبوم جدید با درون‌مایه‌ای از سبک‌های هاوس و ترانس است.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی آلبوم جدید کامران عطا نیز ۱۲ قطعه دارد و ترانه‌های آن را «داریوش شهریاری»، «پوریا متابعان» و «یغما گلرویی» سروده‌اند.
نوازندگان پرآوازه‌ای مانند «بابک ریاحی‌پور»، «پویا نیکپور»، «فیروز ویسانلو» و هم‌چنین «امیر عباس حسن‌زاده»، «مهران خلیلی» و «منوچهر صالحی» در این آلبوم به نوازندگی پرداخته‌اند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

4 دیدگاه

  1. تمامی اطلاعات راجب کامران عطا را لطف
    کنید بفرستید ممنون

  2. آلبوم آخرین دیدار کامران عطا کی منتشر میشود؟؟؟؟؟؟

  3. عباس ايران نژاد با آلبوم هواي عاشقي مجوز انتشار گرفت

  4. سلام
    آلبوم ((هواي عاشقي)) با صداي عباس ايران نژاد هم به زودي منتشر خواهد شد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*