اولین مصاحبه ابراهیم تاتلیسس بعد از ترور

ibrahim-tatlises

ابراهیم تاتلیسس خواننده‌ی مشهور ترکیه‌ای بعد از ترور، برای نخستین بار با هوادارانش از طریق رسانه‌ها صحبت کرد.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی ابراهیم تاتلیسس بعد از ترور ۱۴ مارس و عمل جراحی روی مغزش جلوی دوربین رسانه ها قرار گرفت و به‌مدت کوتاهی صحبت کرد.
وی در پاسخ به این سوال که وضعت چگونه است گفت: «من بسیار، بسیار خوب و سر حال هستم.»
«ورلد بولتین» گزارش داد: این خواننده‌ی پرآوازه از هزاران طرفدارش که روزها در پشت در بیمارستان منتظر شنیدن خبر سلامتی وی بوده‌اند، قدردانی کرد و از آن‌ها خواست که هم‌چنان برایش دعا کنند.

ابراهیم تاتلیسس در این صحبت کوتاه اشاره کرد که صدها هزار ایمیل از تمام نقاط دنیا دریافت کرده و تنها به همین خاطر جهت تشکر از طرفدارانش، به رسانه‌ها درخواست مصاحبه داده تا هواداران خود را خوشحال کند.
در این مصاحبه تعداد اندکی سوال در حضور پزشکان از «ایبو» پرسیده شد.
ibo

گفتنی است پزشکان بیمارستان «آجه بادیم مسلک» در استانبول نیز طی مصاحبه‌ای وضعیت عمومی بیمار خود را رو به بهبود گزارش کردند اما اعلام کردند هم‌چنان در مورد قسمت چپ بدن ابراهیم تاتلیسس که ممکن است حرکت نکند، نگرانند.
براساس این گزارش  رییس تیم جراحان بیمارستان، یک دکتر عصب شناس و متخصصین فیزیوتراپی، شبانه‌روز تلاش دارند تا سلامت کامل را به ابراهیم بازگردانند.

به نظر می‌رسد آقای تاتلیسس قادر به بلند شدن نیست و با کمک پرستار می‌تواند این کار را انجام دهد، اما معالجات فیزیو تراپی آغاز شده و سرعت بهبودی نیز گسترش یافته است.
تیم پزشکی اعلام کرد که ابراهیم برای بهبودی بیشتر نیاز به آرامش و استراحت دارد و از همین رو، هیچ‌گونه مصاحبه و گفت‌وگوی دیگری تا پایان دوران بهبودی وی برگزار نخواهد شد و اخبار مربوط به روند بهبودی‌اش نیز تنها از طریق تیم پزشکی به اطلاع عموم خواهد رسید.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی این هنرمند در ۱۴ مارس ۲۰۱۱ هنگامی‌که با دستیار خود پس از پایان برنامه‌ی تلویزیونی معروفش «ایبو شو» به خانه بازمی‌گشت توسط سه فرد ناشناس که در اتومبیلی سیاه‌رنگ بودند مورد حمله‌ی مسلحانه قرار گرفت.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. این بنده خدا رو چرا اینجوری کردند این که به کسی کار نداشت؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*