آلبوم ادل در بریتانیا برای سیزدهمین هفته صدرنشین شد

adele

دومین آلبوم «ادل» (Adele) با عنوان «۲۱» برای سیزدهمین هفته در صدر فهرست پرفروش ترین آلبوم های بریتانیا قرار گرفت. «۱۹»  نخستین آلبوم این خواننده بریتانیایی هم در هفته گذشته، از رده سوم جدول به رده دوم صعود کرد.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی ادل پیش از این، با آلبوم «۲۱»  با یازده هفته پیاپی صدرنشینی در جدول، رکورد شکسته بود که برای یک خواننده زن، چنین موفقیتی فقط با رکورد «مدانا» برابری می‌کرد.

این در حالی‌ست که دو هفته پیش، با صدرنشینی آلبوم «فو فایترز» با نام «روشنایی بیهوده» آلبوم ادل به جایگاه دوم سقوط کرده بود. آلبوم این گروه راک آمریکایی  اکنون در رده‌ی چهارم جدول قرار دارد.

«پارتی راک انتم» کار «ال‌ام‌اف‌ای‌او» برای سومین هفته در صدر پرفروش ترین تک آهنگ های بریتانیا قرار گرفته است. هفته گذشته، آهنگ «تنبل» با صدای «برونو مارس» با ۱۳ رتبه ترقی، در جایگاه دوم نشست.

«جنیفر لوپز» خواننده و هنرپیشه‌ی آمریکایی، با آهنگ «روی زمین» در رتبه‌ی سوم جدول و «کریس براون» و «بنی بناسی» با آهنگ «مردم زیبا» با یک رتبه صعود در جایگاه چهارم جدول قرار دارند.

«عرق» با صدای «اسنوپ داگ» رپر آمریکایی، با یک رتبه ترقی، در رتبه‌ی پنجم و «نرو» با «گناه» در رتبه‌ی هشتم جدول پرفروش ها نشسته است.

بر اساس اعلام بی‌بی‌سی در جدول آلبوم های پرفروش کشور بریتانیا گروه راک «ومباتز» با آلبوم «این اشکال مدرن» در رتبه سوم قرار دارد.

هم‌چنین در همین هفته، «کسی که تویی» اثر «جسی جی» خوانند‌ه‌ی پاپ، یک رتبه پایین آمد و در رتبه پنجم نشست.

خرید آلبوم ۲۱ ادل

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*