آلبوم بی واژه از محمد اصفهانی منتشر می‌شود

mohammad-isfahani01

جدیدترین آلبوم موسیقی «محمد اصفهانی» با نام «بی‌ واژه» اجرای دوباره آهنگ تیتراژ سریال «رستگاران» و پایان مراحل ضبط و مسترینگ در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی موسیقی «محمد اصفهانی» ضمن بیان این خبر گفت: این آلبوم، شامل جدیدترین و جذاب‌ترین قطعات موسیقی‌ام است که به‌زودی منتشر می‌شود.
وی افزود: در آلبوم «بی واژه» آهنگ‌سازان جوان و خلاقی هم‌چون «پویا نیک‌پور»، «توهی جان آتابای»، «پدرام کشت‌کار» و… حضور دارند.
این هنرمند با بیان اینکه دراین آلبوم تیتراژ سریال «رستگاران» به آهنگسازی «آریا عظیمی نژاد» و ترانه سرایی «جبار کاکاوند» بار دیگراجرا شده است نام دیگر قطعات اجرا شده درآلبوم بی واژه را چنین معرفی کرد: «بی واژه خورشید فردا» اثر مشهور «پدرام کشت‌کار» با ترانه‌سرایی «اهورا ایمان»، «ناجی» به آهنگ‌سازی «پویا نیک‌پور» و ترانه‌سرایی  «رویا میرفخرایی»، «باور نکن» به آهنگ‌سازی «علیرضا کهن‌دلی» و ترانه‌سرایی «اهورا ایمان»، «اگه باشی» به آهنگ‌سازی «توهی جان اتابای» و ترانه‌سرایی «اهورا ایمان»، «زخم پنهان» که همان  آهنگ تیتراژ سریال «ارمغان تاریکی» است و به اضافه‌ی چندین قطعه‌ی دیگر در این آلبوم اجرا شده‌اند.
اصفهانی اظهارداشت: آخرین مراحل ضبط و مسترینگ این آلبوم انجام شده و قراراست به‌زودی از سوی نشر«آوای هنر» منتشرشده و روانه بازارشود.
گفتنی است پیش از این وعده شده بود که این آلبوم تا پایان سال ۸۹ به انتشار درخواهد آمد، این در حالی‌ست که شرکت پخش‌کننده، طی اطلاعیه‌ای رسمی، تعویق انتشار آلبوم «بی واژه» را اعلام کرده بود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*