آلبوم سیمرغ را در خانه به شما تقدیم می کنیم

hamid-motabassem_0

سیمرغ، ساخته آهنگساز نام آشنای ایرانی حمید متبسم، اثری‌ست بر اساس داستانی از شاهنامه حکیم ابولقاسم فردوسی، که توسط ارکستر بزرگ سازهای ملی ایران متشکل از ۳۸ نوازنده و خواننده و تکخوانی همایون شجریان، یکی از مطرح ترین خوانندگان امروز ایران اجرا شده است.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی این اثر پس از نخستین اجراها در ایران که با استقبال بیش از ده هزار شنونده روبرو شد، اکنون با انتشار سی دی و اجرای چند دوره کنسرت در ایران و اروپا، پای در مرحله تازه ای می گذارد. پروژه سیمرغ موفقیت تاکنونی خود را وامدار تلاش شمار بزرگی از همکاران و دوستداران موسیقی ایرانی است، که آن را با صرف وقت و نیرو و کمک های مالی خود پشتیبانی کرده و دست یاری خود را هیچگاه از آن دریغ نداشته اند.

آلبوم صوتی سیمرغ در اوایل تابستان ۱۳۹۰ با کیفیت بالا ، به همراه دفترچه زیبایی شامل همه اطلاعات و همچنین اشعار بکاررفته در اثر به دو زبان پارسی و انگلیسی در ایران منتشر خواهد شد. ما نیک می دانیم که پس از عرضه این اثر سایتها و وبلاگهایی با به زیر پا نهادن حقوق پدیدآورندگان و دست اندکاران پروژه سیمرغ و بی آنکه به هزینه های هنگفت صرف شده بیندیشند، آنرا برایگان در دسترس همگان خواهند نهاد. اینکار باری دیگر بر بار گران مشکلات تولید چنین اثری خواهد افزود و مجموعه بزرگی از هنرمندان، یاری رسانان و پشتیبانان این پروژه را دلسرد خواهد کرد.

simorgh

همچنین نیک می دانیم که دسترسی به سی دی های موسیقی برای بخش بزرگی از هم میهنان و دیگر علاقمندان خارج از ایران بسیار دشوار است و آنان راهی جز دانلود این آثار در برابر خود نمی بینند. سیمرغ برای این گروه از دوستداران موسیقی چاره ای آسان اندیشیده است.
با پرداخت مبلغ ۲۰ یورو /۳۰ دلار آمریکایی، به‌علاوه مخارج پست که در فهرست پایین می بینید، به عنوان «کمک به بنیاد سیمرغ» و فرستادن رسید آن به نشانی اینترنتی زیر، آلبوم سیمرغ با دست خط و امضاء آهنگساز به نام شما و به نشانی پستی شما در هر کجای جهان، فرستاده خواهد شد.

بنیاد سیمرغ پیشاپیش سپاس‌گزار همه کسانی است که با خودداری از دانلود غیرقانونی آثار موسیقی، از هنرمندان و یاریگران پروژه های هنری پشتیبانی می کنند.

  • بنیاد سیمرغ

*****
فهرست مخارج پست سفارشی:
در هلند:        ۸ یورو
در اروپا:        ۱۱ یورو
در دیگرکشور ها:    ۲۵ دلار آمریکایی

برای دریافت پستی سیمرغ:
۱- کمک مالی خود را با عنوان به یکی از حساب های زیر واریز کنید.
۲- رسید پرداخت را با درج نام و نشانی پستی دریافت کننده سی دی به نشانی  ارسال کنید

برای ارسال پول از داخل هلند
Account Name: STICHTING SIMORQ
Account number: 54.99.95.811
Name of bank: ABN AMRO
Location: Landgraaf

برای ارسال پول از کشور های دیگر
Account Name: STICHTING SIMORQ
BIC: ABNANL2A
IBAN: NL37ABNA0549995811
Location: Landgraaf

حساب اینترنتی PayPal : برای ارسال پول از این طریق بسیار آسان و بدون مخارج اضافه، لازم است که شما نیز در این سیستم ثبت شده باشید

paypal
EMail: foundation(at)simorq.org

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

3 دیدگاه

  1. mer33333333333330000000000000000000000000000000000000000000000

  2. salam age mikhonin javab bedin lotfan az saeed modares khabri nist

  3. با سلام و تشکر از شما
    چرا سی دی بصورت تصویری نیست؟
    حیف نیست یک همچین برنامه ای با وجود این هنرمندان بزرگ و شایسته فقط سی دی صوتی داشته باشه؟
    خواهش میکنم به عنوان یکی از دوستداران هنر موسیقی و هنر اصیل ایرانی به فکر انتشار تصویری این اثر هم باشید متشکرم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*