ابراهیم تاتلیسس از آلمان به ترکیه برگشت

ibrahim

ابراهیم تاتلیسس خواننده مشهور کردتبار ترکیه ای، که در ماه مارس از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در ادامه معالجات، از آلمان به ترکیه بازگشت.

به گزارش مجله موسیقی ملودی این هنرمند که چندی پیش برای درمان به آلمان رفته بود هم اکنون با هواپیمای اختصاصی خودش (TC IBO) از مونیخ به استامبول بازگشته است.
این خواننده پرآوازه پس از ترور مدتی را در بیمارستانی در ترکیه بستری بود و مقامات این کشور از وی عیادت کردند. ابراهیم سپس با همراهی یکی از فرزندان خود به آلمان رفت تا در آن جا تحت نظر فیزیوتراپ های حرفه ای قرار گیرد. او در یک کلینیک آلمانی با نام مستعار پذیرفته شد تا از دست پاپاراتزی ها در امان بماند.
بازگشت ابراهیم به وطنش در حالی صورت می گیرد که پزشکان با مرخص کردن کامل وی مخالفت کرده و او را مجددا برای اعمال توانبخشی در مرکز توانبخشی دارالصفا در منطقه مالتیپ استانبول نگه داشتند. ابراهیم تاکنون توانسته قسمت چپ بدن خود را تکان بدهد.
بعد از ترور ابراهیم در ماه مارس قسمت چپ بدن وی فلج موقت شده بود که اینک بهبود یافته و وی می تواند آن قسمت را تکان دهد. چند بار درخواست مرخصی وی توسط پزشکان متخصص رد شده است.
۷ مظنونی که به ترور وی جلوی استودیوی تلویزیونی بیاز در ماه مارس متهم شده اند، همچنان در بازداشت به سر می برند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

2 دیدگاه

  1. ابراهیم رو میدونید کی در آلمان معالجه کرد؟ پروفسور مجید سمیعی جراح بزرگ ایرانی

  2. سلام دوست عزیز برای دریافت آخرین خبر از ابراهیم تاتلیسس به سایت طرفداران بیاید :

    جدیدترین فیلم منتشر شده از ابراهیم تاتلیسس

    turkish-emperor.ir

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*