جایزه بهترین گزارش برای مجله موسیقی ملودی

medal

گزارش سرکار خانم «راحله سجودی گیلوایی» از مجله‌ی موسیقی ملودی، موفق به دریافت جایزه‌ی بهترین گزارش از نخستین جشنواره‌ی سایت‌های موسیقی ایران شد.

نخستین جشنواره وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های موسیقی ایران که از سوی خانه‌ی موسیقی برگزار می‌شد در روز ۱۷ تیر ماه ۹۰ با برپایی مراسم اختتامیه در تالار بتهوون خانه‌ی هنرمندان و با معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف به کار خود پایان داد.

هیات داوران جشنواره‌، گزارش در امتداد اصوات نوشته خانم راحله سجودی گیلوایی از مجله‌ی موسیقی ملودی را در بخش بهترین گزارش به عنوان برگزیده انتخاب کرد.

لازم به یادآوری است که نخستین جشنواره‌ی وبلاگ‌ها و سایت‌های موسیقی کشور پس از اعلان فراخوان در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری با هدف شناسایی و معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌های حوزه‌ی موسیقی، ایجاد انگیزه و ارتقای سطح کیفی وب‌نویسی موسیقی، کار خود را آغاز کرده بود و پس از برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان داد.

مجله موسیقی ملودی کسب این عنوان را به همکاران و مخاطبان  موسیقی‌دوست تبریک می‌گوید.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

5 دیدگاه

 1. Hope to see you invited to broadcast Grammy awards

 2. به مجله وزین موسیقی ملودی تبریک و شادباش می گویم و امیدوارم هر چه زودتر به آن چیزی که واقعاٌ استحقاق آنرا دارد نائل آید.

 3. بسیار تبریک میگم یکی از حرفه ای ترین سایت های کل ایران از نظر سطح مطالب و سواد نویسنده ها همین مجله موسیقی ملودی هست. امیدوارم همیشه شاهد موفقیتتون باشیم 🙂

 4. تبریک میگم
  البته قبل از اینکه این جایزه رو هم به شما اهدا کنند
  مطمئن بودم که وب سایت شما جذبه و حرف جدیدی واسه گفتن داره.
  خسته نباشید میگم به بر و بچه های Active مجله تون.
  و متشکرم از زحمت هاتون.

 5. موفقیتتون رو بهتون تبریک می گم. و براتون از خداوند قادر و توانا آرزوی تداوم و موفقیت های بیشتری را دارم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*