پورناظری‌ها کنسرت «بر سماع تنبور» را اجرا می‌کنند

goroohe-shams

کنسرت جديد گروه شمس با نام ‌«برسماع تنبور» شهريور ماه در تالار وحدت برگزار مي‌‌شود.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی به نقل از روابط عمومي گروه شمس، اين کنسرت براساس ساخته‌هاي کيخسرو پورناظري و تهمورس و سهراب پورناظري با خوانندگي عليرضا قرباني برگزار مي شود.

کيخسرو پورناظري سرپرست گروه شمس با اعلام اين خبر گفت: آثاري که در اين کنسرت اجرا خواهد شد، مجموعه اي از آثار جديد و آثاري است که در کنسرت اسفند ماه اجرا شد.

سرپرست و آهنگساز گروه شمس در اين باره گفت: اين کنسرت در دوبخش موسيقي تنبور و موسيقي ملي ايران است .اين برنامه همچون ديگر کنسرتهاي گروه شمس، پورناظري ها بر اساس موسيقي تنبور و موسيقي ملي ايران با اشعاري از مولانا، پرتوکرمانشاهي و محمد علي بهمني آهنگسازي کرده‌اند.

گروه شمس سال گذشته به مناسبت سي سالگي خود کنسرتي در تهران به مدت سه شب برگزار کرد که ۸۰۰۰ تماشاگر از اين کنسرت ديدن کردند. کيخسرو پورناظري(آهنگساز، نوازنده تنبور و تار)، تهمورس پورناظري(‌آهنگساز، نوازنده تنبور وتار)، سهراب پورناظري(آهنگساز، نوازنده تنبور و کمانچه)، پوريا پورناظري(تنبور)، ندا خاکي(تنبور)، کاوه گرايلي(تنبور)، خورشيد دادبه(تنبور)، نيکناز ميرقلمي(تنبور) و عليرضا جوادي(تنبور)، نگار خارکن (کمانچه)، مهيار طريحي( سنتور)، حسين رضائي نيا(سازهاي کوبه‌اي)، همايون نصيري(سازهاي کوبه‌اي) وشهاب پارنج (سازهاي کوبه‌اي) به همراه عليرضا قرباني در اين کنسرت به هنرنمايي خواهند پرداخت.

کنسرت گروه شمس با نام «برسماع تنبور» دهه ي دوم شهريور ماه در تالار وحدت اجرا می‌ شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*