کنسرت گروه چکاوک به خوانندگی بهرام حصیری

sonnati

گروه موسیقی «چکاوک» با بهرام حصیری در تالار وحدت به صحنه می‌رود.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی رضا شایسته سرپرست ارکستر مجلسی چکاوک در گفت‌گویی اعلام کرد‌: ارکستر مجلسی چکاوک در تاریخ ۶ و ۷ مرداد ماه سالجاری در ساعت ۲۱ درتالار وحدت به اجرای آثار اساتید اسدالله ملک و مجید وفادار می‌پردازد.

وی ادامه داد: این برنامه در ۲ قسمت است؛ قسمت اول به خوانندگی مصطفی نیکو و شامل قطعات خنده عاشق؛ جدایی تو ؛ بی پناه و یک شاخه گل در مایه اصفهان و قسمت دوم به خوانندگی بهرام حصیری و شامل قطعات چلچله‌ها ؛ خلوت راز ؛ همنواز دل و جان عاشق در دستگاه شور و مایه اصفهان است.

آخرین اجرای بهرام حصیری در دهه ۷۰ و با ارکستر همنوازان به سرپرستی استاد اسدالله ملک بوده و ایشان بعداز مدتها به دعوت رضا شایسته سرپرست گروه چکاوک و از شاگردان ارشد زنده‌یاد استاد ملک به اجرای برنامه می پردازد.

آخرین اجرای گروه چکاوک به ۲۲ و ۲۱ آبان ماه ۸۸ در تالار وحدت به خوانندگی مصطفی مداحی برمی‌گردد که به مانند گذشته به دلیل استقبال زیاد کنسرت در ۸ آذرماه همان‌سال تمدید شد.

اجراهای سال ۸۷ و ۸۸ ارکستر چکاوک با اخذ پروانه نمایش از وزارت ارشاد در کلیه مراکز مجاز در حال عرضه هستند.

لازم به یادآوری است که گروه چکاوک به عنوان پرمخاطب‌ترین گروه در بیست و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سال ۸۸ از طرف هیات داوران انتخاب شد.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*