آلبوم «آیینه رو» از مجید اخشابی منتشر می‌شود

madjid-akhshabi

خواننده‌ی موسیقی پاپ و آثار مناسبتی بر روی آلبوم خود با نام «آیینه رو» کار می‌کند.

به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی «مجید اخشابی»  خاطرنشان کرد: ماه رمضان فرصت خوبی است که من بتوانم آلبوم خود را در بخش صوتی و تصویری ان به پایان ببرم. این آلبوم مشتمل بر ۱۴ قطعه موسیقی از جدیدترین کارهایم خواهد بود که با رویکرد ویژه و متفاوتی سعی شده است طیف وسیعی از علایق مخاطبان را در بربگیرد.

وی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری سینمای ایران در رابطه با فعالیت‌هایی که در حال انجام آن‌هاست گفت: ذر حال حاضر مشغول تجهیز و برنامه ریزی برای بخش آموزش آموزشگاه موسیقی و مرکز مهارت آموزی همراز در جهت ارتقای سطح کیفیت آموزش هستیم تا بتوانیم خدمات ویژه تر و خاص تری را به علاقمندان موسیقی در این مرکز ارائه کنیم.

اخشابی تصریح کرد: این آلبوم «آیینه رو» نام دارد که درحال حاضر در مرحله میکس و مسترینگ قرار دارد. قطعات ساخته و خوانده شده است و فقط میکس و مسترینگ و فرآیند تکثیر و تولید آن باقی مانده است. آهنگسازی این آلبوم غالبا با خودم بوده است و تنظیم کننده هایی چون حمید اکبرزاده، غلامرضا صادقی، مهدی فردی، پدرام کشتکار و محمد محمدعلی در «آینه رو» همکاری داشته اند، برخی تنظیم ها را نیز خودم انجام داده ام.

وی اظهار داشت: قطعات با شیوه های مختلف و سبک های متعددی در موسیقی ساخته و ارائه شده اند. این قطعات موسیقی های تلفیقی سنتی و پاپ، موسیقی های تلفیقی سنتی و فولکلور است و سبک های ترنس و سبک های خیلی مدرن در این آلبوم شنیده خواهد شد و می توان گفت ارائه ای است از ذهنیت و تفکر موسیقی ایرانی که در بستر موسیقی پاپ ارائه می شود.

این خواننده در پایان خاطر نشان کرد: بعد از انتشار آلبوم، برنامه ریزی مفصلی برای اجرای کنسرت داریم که البته درحال حاضر بیشتر تمرکزمان بر روی آلبوم موسیقی است تا بعد از انتشار فراغت ان را پیدا کنیم که کنسرت را به مرحله اجرا نزدیک کنیم.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

1 دیدگاه

  1. عالی بود. واقعا ممنون….

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*