برای دوازدهمین هفته غیرمتوالی: آلبوم ادل پرفروش شد

adele

آلبوم «۲۱» ادل که پرفروش‌ترین آلبوم سال است و بهترین تداوم فروش سال را هم داشته صدرنشین جدول پرفروش‌های موسیقی هفته شد.

به گزارش مجله موسیقی ملودی «۲۱» برای دوازدهمین هفته غیرمتوالی صدرنشین جدول پرفروش‌های موسیقی در آمریکا شد.

خرید آلبوم ۲۱ ادل

به نقل از خبرآنلاین طبق آمار نیلسن ساونداسکن در هفته‌ای که هفت اوت روزی پایانی آن بود ۷۶ هزار نسخه از دومین آلبوم این خواننده بریتانیایی به فروش رفت.این آلبوم که پنج ماه پیش (ماه مارس) منتشر شد تاکنون از رتبه سوم جدول پایین‌تر نیامده و بعد از آلبوم «فراطبیعی» سانتانا که سال ۱۹۹۹ منتشر شد تنها آلبومی است که موفق شده ۱۲ بار صدرنشین جدول فروش شود. اگر فروش این آلبوم به همین ترتیب ادامه پیدا کند تا قبل از پایان ماه اوت رکورد فروش سه میلیون نسخه را خواهد شکست.

اما بعید نیست در هفته آتی «۲۱» صدر جدول را از دست بدهد، در این هفته آلبوم «مراقب تاج و تخت باش» به بازار می‌آید. این آلبوم که تبلیغات گسترده‌ای روی آن انجام شده حاصل همکاری جی-زی و آنیِی وست است. این آلبوم از هفتم اوت فروش خود را بطور اختصاصی در سایت آی‌تیوز شروع کرده و انتظار می‌رود در هفته اول ۵۰۰ هزار نسخه فروش کند.

«رئیس» به خوانندگی اریک چرچ که هفته پیش صدرنشین بود در این هفته با فروش ۵۳ هزار نسخه (۶۳ درصد افت) دوم شد. تریس ادکینز که مثل چرچ خواننده سبک کانتری است با آلبوم «افتخار می‌کنم اینجا هستم» در رتبه سوم ایستاد. این آلبوم به فروش ۴۷ هزار نسخه رسید. سال ۲۰۰۶ ادکینز با آلبوم «مرد خطرناک» هم در جدول سوم شده بود.

مت کرنی برای اولین بار با آلبوم «عشق جوان» موفق شد وارد جدول ۱۰ آلبوم پرفروش شود. این آلبوم با فروش ۴۴ هزار نسخه چهارم شد.

موسیقی سریال «پیروز» با همین نام نیز در این هفته به بازار آمد و با فروش ۴۱ هزار نسخه پنجم شد. دیگر آلبوم جدید این هفته «سایش نرم» نام داشت که با فروش ۳۲ هزار نسخه نهم شد.

آلبوم‌هایی که از هفته قبل موفق شدند در جدول باقی بمانند «کیدز باپ ۲۰» کار گروه کیدز باپ با فروش ۳۶ هزار نسخه (پنج درصد افت) در رتبه هفتم، «مهمانی دلخواه من» با صدای جیسن آلدن با فروش ۴۱ هزار نسخه (یک درصد افت) در رتبه ششم، «۴» با صدای بیانسه با فروش ۳۴ هزار نسخه (۱۶ درصد افت) در رتبه هشتم و «نغمه رودخانه قرمز» با صدای بلیک شلتن با فروش ۲۶ هزار نسخه (۱۷ درصد افت) در رتبه دهم هستند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*