اعتراض نماینده مجلس به آموزش موسیقی و رقص در مهدکودک‌ها

koodakan-iran-zamin

مجله‌ی موسیقی ملودی: آموزش کودکان با نغمه‌های شاد و با استفاده از حرکات موزون سال‌هاست که در مهدکودک‌های کشور انجام می‌شود و حتا وزارت آموزش و پرورش مجوزهای لازم برای بهره‌گیری از نوارهای آموزشی شاد در مقطع پیش‌دبستانی و سال‌های اولیه‌ی دبستان را صادر کرده است اما به نظر می‌رسد که نماینده‌ی مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی این موضوع را نقد می‌کند و معتقد است که ریشه‌ی مشکلات مربوط به حجاب اسلامی در کشور به آموزش رقص و موسیقی در مهدکودک‌ها برمی‌گردد.
حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با ابراز تاسف از آموزش رقص و موسیقی در اکثر مهدکودک‌های کشور می‌گوید: حجاب و عفاف دو کلمه‌ی مهم هستند که باید از زمان مهدکودک به کودکان آموزش داده شود.
وی با تاکید بر غیراخلاقی خواندن این آموزش‌ها خواستار فراخوانده شدن مسئولان بهزیستی به مجلس شد و گفت: باید در انتخاب مربیان و موسسان مهدهای کودک بسیار دقت شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

2 دیدگاه

  1. مثل اینکه این آقا از دوران طفولیت و مهد کودک خاطرات دردناکی در ذهن دارند و یحتمل مشکل کنونی وباسیر ایشان برمی‌گردد به همان دوران.
    بگذریم خدا مملکت ما را از این فحشا و گناه نجات دهد، مخصوصا در مقطع مهد و پیش دبستانی!
    البته اگر مدارس راهنمایی و دبیرستان از مراکز مهم توزیع شیشه و کراک است اگر مستراح دانشگاه‌ها پر از جنین سقط شده است و اگر تماشای فاحشگی درد و غصه‌ای بزرگ برای آسمان بیگناه شهر شده فقط به دلیل همین آموزش رقص و موسیقی در مقاطع پیشدبستانی و مهدهای کودک است.
    و اصلا مقصر اصلی در حقیقت همان مریبان مهدها هستند.
    باید حتما خدمتشان برسیم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*