اهالی موسیقی از خنده‌بازار شکایت می‌کنند

reza-sadeghi-07

اهالی موسیقی نیز به جرگه شاکیان و منتقدان برنامه تلویزیونی طنز «خنده بازار» پیوستند و به اتهام توهین، تهمت و نشر اکاذیب از برنامه‌ی طنز «خنده بازار» که از شبکه‌ی سوم صدا و سیما پخش می‌شود شکایت می‌کنند.

به گزارش مجله‌‌ی موسیقی ملودی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت «ایران گام» با انتشار یک یادداشت نسبت به توهین به «رضا صادقی» در برنامه خنده بازار واکنش نشان داده است:
«هنرمند متعهد، نورچشم جامعه است. هنرمندی که درد مردم را در دل دارد و با مخاطبش صادقانه مواجه می شود، حرمت دارد و حق نداریم به او توهین کنیم. متاسفیم و غم بزرگی در دل داریم به خاطر به سخره گرفتن هنرمندان در ماهی که ماه ضیافت خداوند است. در ماهی که باید تقوا و ایمان خود را عمیق تر کنیم و چشم ودل و زبانمان از هر ناسزا، توهین و تهمتی پاک باشد.
آن چه در برنامه «خنده بازار» به اسم طنز در مورد هنرمند متعهد موسیقی کشور، رضا صادقی اتفاق افتاد به معنای واقعی کلمه مصداق توهین، تهمت و نشر اکاذیب بوده و به همین خاطر به صورت رسمی از این برنامه و عوامل سازنده آن شکایت خواهیم کرد. شکایتی که به نمایندگی از تمام هنرمندان و مردمی است که رضا صادقی را به عنوان هنرمندی متعهد و مردمی، دوست دارند و هر آن کسی که کوچک‌ترین نزدیکی و رابطه‌ای با این خواننده برجسته ایران دارد می داند که رضا صادقی همیشه هنرمندی اخلاق‌گرا، انسان دوست، متعهد و بی‌اعتنا به مادیات بوده است.
reza-sadeghi

هیچ برنامه‌ای، هیچ برنامه‌سازی، هیچ کسی حق ندارد به اسم ایجاد تفریح و سرگرمی اعتبار و آبروی کسی را خدشه دار کند و متاسفیم در چنین ماهی که ماه مبارک و عزیز اهل بیت و اولیاء و تمام مسلمانان است به دروغ در برنامه‌ای با آبروی هنرمندی بازی شده که به ایمان و اخلاق و آبرو زبانزد است.
به همین خاطر اینجانب صدرالدین حسین‌خانی، مدیر شرکت ایران گام به عنوان مدیریت شرکتی که تا به امروز انتشار تمام آلبوم‌های رسمی رضا صادقی را بر عهده داشته اعلام می دارم که به صورت رسمی از برنامه “خنده بازار ” و عوامل آن شکایت کرده و تا نهایت توان، این شکایت به حق را پی گیری خواهیم کرد و اطمینان دارم در سرزمینی که حفظ آبروی انسان ها جز اصلی ترین آموزه ها و ستون‌های اخلاقی و فرهنگی اش است، موفق به اعاده حیثیت از هنرمندی متعهد به اسم رضا صادقی خواهیم شد.»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

3 دیدگاه

  1. جمع کنید بی جنبهههههههههه ها کل ایران پشت خنده بازار

  2. اون برنامه مشکل آنچنانی نداشت. داداش یه خورده تحملمون رو بالا ببریم دیگه. اگه هنرمندی به قول شما مردمی و متعهد باشد باید تحمل بیشتری داشته باشه.

  3. برو بابا جنبه انتقاد داشته باش ! فکر کردی کی هستی؟ تو کل دنیا با شخصیتهای محبوبشون شوخی می کنن طرف این خز بازی ها در نمی یاره!
    فکر کردی حالا جان لنون یا پاواراتی هستی انقدر تو قیافه هستی!!!
    بی جنبه
    برو شکایت کن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*