جشنواره سازهای موسیقی کلاسیک برگزار می‌شود

piano_keys

جشنواره رقابتی سازهای موسیقی کلاسیک از اول تا چهارم آذر ماه ۹۰ برگزار می‌شود.
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی در نظر دارد تا بهترین نوازندگان سازهای کلاسیک را انتخاب کند. به همین مناسبت از افراد واجد شرایط و مسلط به سازهای کلاسیک دعوت می شود تا آثار خود را برای بررسی و شرکت در مسابقه به خانه موسیقی ارسال کنند.
این مسابقه در پنج بخش زهی، بادی، گیتار کلاسیک، پیانو و گروه نوازی در دو مرحله برگزار می شود که متولدین سال های ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۰ می توانند در آن شرکت کنند.
داوطلبان می باید یک اثر از دوره باروک یا کلاسیک را به صورت دلخواه بر روی سی دی ضبط و همراه مدارک ثبت نام به کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی ایران ارسال کنند و بعد از بررسی سی دی های ارسالی، افراد منتخب دعوت می‌شوند تا در مرحله دوم یکی از قطعات تعیین شده را که در سایت خانه موسیقی به‌زودی اعلام می شود، به صورت زنده اجرا کنند.
به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی از طرف شرکت کیمیای هنر نماینده رسمی هافنر-پازولد- پتروف و آپاراچیر اهدا می گردد.
علاقمندان تا بیست و پنجم شهریور ماه فرصت دارند تا اجرای خود را ضبط و ارسال کنند.
مدارک لازم برای شرکت در این جشنواره کپی شناسنامه و کارت ملی، واریز مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان( سی هزار تومان) به حساب خانه موسیقی و ارائه اصل فیش، دو قطعه عکس سه در چهار، دو عدد سی دی از آثار دوره کلاسیک یا باروک اجرا شده (ترجیحن به صورت تصویری) است.
در پایان لازم به یادآوری است که علاقمندان می‌توانند برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی با دبیر جشنواره «امیر پدرام طاهریان» با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۰۱۱۳۷ تماس بگیرند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*