ریانا: دلم برای آفتاب سرزمینم تنگ می‌شود

rihanna

ریانا خواننده‌ی موسیقی پاپ در گفت‌وگویی با خبرنگار مجله‌ی «این‌تاچ ویکلی» گفت: «من واقعن دلم برای خانه تنگ می‌شود.»
به گزارش مجله‌ی موسیقی ملودی این خواننده گفت: «بیشتر از همه دلم برای خانواده، غذاها و حتا آب‌وهوای آفتابی سرزمینم تنگ می‌شود. نور آفتاب واقعن باعث می‌شود که من احساس شادابی و نشاط داشته باشم.
این خواننده سبک آراندبی افزود: « سرزمین من باربادوس فرهنگ بسیار متفاوتی دارد و من واقعن دلم برای این فرهنگ و زندگی کردن با آن تنگ شده است. خواننده شدن آرزو و رویای همیشگی‌ام بود و به‌همین دلیل هیچ‌وقت از این‌که به اینجا آمدم و این حرفه را انتخاب کردم پشیمان نیستم اما دلم برای سرزمینم خیلی تنگ شده است.»
او در مورد تفریحاتش این‌گونه توضیح داد: «وقتی یک‌روز بیکار هستم و کاری برای انجام دادن ندارم، به‌طور معمول تا آن‌جایی که ممکن است در خانه استراحت می‌کنم. اغلب تلویزیون تماشا می‌کنم و یا با صدای خیلی بلند به موسیقی مورد علاقه‌ام گوش می‌کنم. گاهی اوقات هم برای خرید بیرون می‌روم اما این اواخر وقتی بی‌کار هستم اصلن دوست ندارم به خرید بروم بلکه ترجیح می‌دهم در خانه بمانم و تلویزیون تماشا کنم.»
وی هم‌چنین اشاره کرد که برای خوشحال بودن به ازدواج کردن و وجود یک مرد در زندگی خود نیاز ندارد.
وقتی خبرنگار مجله اینتاچ ویکلی از ریانا سوال کرد که آیا او از زندگی مجردی لذت می برد یا نه؟ این خواننده پاسخ داد: «چه کسی از مجرد بودن لذت نمی‌برد!»
ریانا در ادامه این مصاحبه گفت که چه کسانی او را خوشحال و آرام می‌کنند و باعث می‌شوند که او در دنیای پر هرج و مرج و شلوغ خودش بتواند آرامش داشته باشد و روی کارش تمرکز کند.
او گفت: «دوستان و مردم خوبی که در اطرافم هستند باعث می‌شوند خوشحال باشم و آرامش داشته باشم. آن‌ها مهم‌ترین افراد زندگی من هستند.»

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*