رپورتاژ: انتشار سومین آلبوم مازیار عصری پس از شش سال

melodymag

مازیار عصری پس از آلبوم‌های «اگه بارون بزنه» و «نازنین» که به ترتیب در سال‌های ۸۱ و ۸۴ ارائه شدند، پس از سکوتی تقریبا ۶ ساله آلبوم تازه‌ای را آماده ارائه به علاقمندان دارد که نام «مازیار» را برای آن انتخاب کرده است.
به گزارش خبرنگار مجله موسیقی ملودی این اثر شامل ۹ قطعه به نام‌های «بی‌تابم»، «هیچ‌کس»، «تو رو نمی‌خوام»، «آتیش‌بازی»، «بی‌تو نمی‌تونم»، «فقط بذار ببینمت»، «یواشکی» و . . . است که توسط سید فرید احمدی، علی بحرینی، علی پهلوان، نیلوفر لاری‌پور و سهیلا اسدی سروده شده‌اند و گفتنی‌ست یک ترانه نیز از سروده‌های خواننده اثر است.
پدرام کشتکار، پیام شمس، میلاد ترابی، نینف امیرخاص، محمد نصرتی، بنیامین و علی پهلوان ساخت موسیقی این آلبوم را بر عهده داشته‌اند.
مازیار عصری در توضیح انتخاب نام خود برای این اثر گفت: مرسوم شده است که اکثر هنرمندان نام یکی از قطعات که بیشتر می‌پسندند را به عنوان نام آلبوم خود انتخاب می‌کنند و این ترانه، تمامی قطعات و ارزش‌های آن‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد. این آلبوم نسبت به آثاری که در گذشته و یا حتی از طریق رسانه ملی از من شنیده‌اید، بسیار متفاوت است و دارای سبک و سیاق خاص خود می‌باشد و هر کدام معرف احساس و بخشی از توانایی‌هایم در خواندن است و به همین علت نمی‌توان گفت کدامیک از قطعات نسبت به دیگری برتری دارد.
melodymag

وی در ادامه اظهار داشت: البته این به معنای آن نیست که آن‌چه شنیده می‌شود با صدایی که تا به حال از من شنیده شده است، متفاوت باشد. در واقع من تغییر نکرده‌ام بلکه آثارم بسیار به‌روز شده است. بسیاری از این قطعات را در اجراهای مختلف به روی صحنه برده‌ام و از مردم عکس‌العمل مثبت دیده‌ام و بر این اساس قطعات را برای ارائه در آلبوم انتخاب کردم تا پس از ارائه به علاقمندان دارای بازخورد مثبت باشد.
مازیار عصری در پایان این گفتگو با اشاره به تفاوت این آلبوم با دو اثر گذشته خود خاطرنشان کرد: به مخاطبین اطمینان می‌دهم که تمام سعی خود را کرده‌ایم تا موسیقی و محتوای این آلبوم مطابق استانداردها باشد و بتواند طیف وسیعی از علاقمندان را راضی و متوجه این آلبوم کند چرا که به تنوع سلیقه‌ها اهمیت داده تا اثری ارائه دهم که عامه‌پسند باشد.

  • لیا شیرازی/ مجله موسیقی ملودی

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*