بیانسه ناولز پردرآمدترین خواننده زن آمریکاست

beyonce-knowles

«بیانسه ناولز» خواننده سبک‌های پاپ و «آر اند بی» عنوان پردرآمدترین خواننده سال آمریکا را به خود اختصاص داده است.
به گزارش مجله موسیقی ملودی بیانسه ناولز عضو سابق گروه آر اند بی «دستینیز چایلد» و همسر رپر معروف آمریکایی «جی زی» که در مراسم جایزه موسیقی آمریکا به‌عنوان بهترین خواننده زن سبک آر اند بی سال شناخته شده است پردرآمدترین خواننده آمریکا نیز هست.

این هنرمند که اجرا و رقص مشهوری دارد برنامه‌ای را در یک مهمانی خصوصی که در یک جزیره برگزار می‌شد با گرفتن مبلغ  ۱٫۲۵ میلیون یورو اجرا کرده است.  این به این معنی‌ست که بیانسه  در هر دقیقه ۷۱ هزار و ۴۰ یورو درآمد داشته است.

بر اساس این گزارش «ماریا کری» خواننده مشهور آمریکایی با ۶۳۰ هزار یورویی که در ازای اجرای برنامه در یک مهمانی خصوصی دریافت کرد در رتبه دوم پردرآمدترین خوانندگان آمریکا قرار دارد. ماریا کری در این برنامه که سال گذشته در جزیره کاراییب برگزار شد  دقیقه ای ۴۴هزار و ۴۰۰ یورو به ازای اجرای برنامه دریافت کرده است.

«کایلی منوگ» با درآمد ۳۳ هزار یورو برای  هر دقیقه اجرا (۲ میلیون یورو برای یک ساعت) در رتبه سوم قرار گرفته است. کایلی در یک مهمانی ناهار که در هتلی در دبی برگزار شده بود برنامه اجرا کرده و این دستمزد به این خواننده پاپ پرداخت است.

«جنیفر لوپز» با ۲۵ هزار یورو درآمد در رتبه چهارم، «امینم» با حدود ۱۷ هزار یورو در رتبه پنجم، «کریستینا آگویلرا» با حدود ۱۱ هزار یورو در رتبه ششم، «ریحانا» با حدود ۸.۵ هزار یورو و «شریل کول» با ۴ هزار یورو در رده‌های بعدی این فهرست قرار دارند. این فهرست درآمدها بر حسب درآمد در هر دقیقه تهیه شده است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*