تور آلبوم سبوی تشنه در استرالیا در حال برگزاری است

sabooye-teshne

تور آلبوم «سبوی تشنه» به خوانندگی «سالار عقیلی» و با آهنگ‌سازی «آرش کامور» در استرالیا در حال برگزاری است.
آرش کامور نوازنده کمانچه و سرپرست گروه موسیقی «سروشان» که آهنگ‌سازی آلبوم «سبوی تشنه» را برعهده دارد در رابطه با برگزاری کنسرت‌ها در استرالیا به خبرنگار مجله موسیقی ملودی گفت: « این کنسرت‌ها که از تاریخ ۵ آبان از شهر «پرت» در استرالیا آغاز شده در شهرهای «برزبین»، «ادلید» و «سیدنی» ادامه پیدا کرده و هم‌اکنون به آخرین شب اجرای خود در «ملبورن» نزدیک می‌شود.
وی افزود: «اجرای آخر آلبوم سبوی تشنه در ملبورن به‌عنوان یکی‌ از مهم‌ترین کنسرت‌های این گروه به شمار می‌رود و در مقابل دیدگان ۲۰۰۰ مخاطب به روی صحنه خواهد رفت.»

sabouye-teshneh-australia

آرش کامور در خصوص استقبال از این کنسرت ها اشاره کرد: «استقبال از این برنامه بسیار خوب بوده و استقبال در شهرهای دیگر استرالیا نیز چشم‌گیر بوده است. در کنار این اجراها کلاس‌هایی در حیطه‌ی شناخت بیشتر موسیقی ایرانی‌ توسط «حسین بهروزی نیا»، «آرش کامور» و «بهنام  معصومی» در دانشکده‌ی موسیقی «بریزبین» و «سیدنی» برگزار شد که با استقبال از سو‌ی هنر دوستان ایرانی‌ و غیر ایرانی‌ روبرو شد.

لازم به یادآوری است هنرمندانی که در این گروه حضور دارند عبارتند از «سالار عقیلی»، «حسین بهروزی‌نیا»، «آرش کامور»، «فردین لاهورپور»، «بهنام معصومی»، «علی‌ خشتی‌نژاد»، «حسین محمودی» و «حریر شریعت‌‌زاده» که به اجرای آلبوم «سبوی تشنه» در استرالیا مشغول هستند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*