پاییز و کنسرت‌های موسیقی در پایتخت؛ برنامه کنسرت‌ها

muzik

موسیقی پاپ با كنسرت گروه آريان در سرمای زودرس پاییز تهران رونق دوباره‌ای خواهد گرفت. گروه آریان در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ماه دربرج ميلاد به‌روی صحنه می‌روند. ساعت برگزاری این کنسرت ۱۸ و ۲۱ خواهد بود و بلیت‌های آن با قيمت : ۲۵ و ۳۵ و ۴۵ و ۵۰ و ۶۰ هزار تومان به فروش خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مجله موسیقی ملودی كنسرت رضا صادقي در برج ميلاد برگزار می‌شود. این کنسرت در تاریخ ۱ آذرماه ساعت ۱۸ و ۲۱ و با قيمت بلیت‌های ۳۰ و ۳۵ و۴۵ و ۵۵ و۶۰ و ۸۰ هزار تومان اجرا می‌شود.

علي اصحابي در سوم آذر ماه ۱۳۹۰ در سالن اريکه ايرانيان به روی صحنه می‌رود. این برنامه در ساعت ۱۸ و ۲۱ و با قيمت بلیت ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ هزار تومان اجرا می‌شود.

كنسرت بنيامين نیز در برج ميلاد در روزهای ۳۰ آبان ماه و ۳ آذرماه ۱۳۹۰ برگزار می‌شود. ساعت اجرای این کنسرت ۲۲ , ۱۸ , ۲۱ و قيمت بلیت آن ۲۵ و ۳۵ و ۴۵ و ۵۰ و ۶۰ هزار تومان تعیین شده است.

و اما برای علاقمندان به موسیقی سنتی نیز خبرهای خوبی داریم چرا در روزهای ۲ و ۳ آذر ماه ۱۳۹۰ كنسرت گروه صهباي کهن به‌مناسبت بزرگداشت استاد «فرامرز پايور» و به خوانندگی «رامين بحيرايي» در خانه هنرمندان برگزار می‌شود. سرپرستی این گروه را «علي نجفي ملکي» برعهده دارد. ساعت اجرای این کنسرت ۱۸ و قيمت بلیت آن ۱۵ هزار تومان خواهد بود.

به گزارش مجله موسیقی ملودی كنسرت گروه دف نوازان مشتاق به سرپرستي مهرداد کريم خاوري و خوانندگي کمال صفي خاني در روزهای ۳ و ۴ آذر در تالار اندیشه برگزار می‌شود. ساعت اجرای این کنسرت ۱۷:۳۰، ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ و قيمت بلیت آن ۱۵، ۲۵ و ۳۵ هزار تومان تعیین شده است.

کنسرت بي کلام با اجراي قطعاتي از «ياني» به رهبري «عباس لطيفي» در تاریخ اول آذر ماه ۱۳۹۰ در نمايشگاه بين المللي برگزار می شود. این برنامه در ساعت ۲۰ و با قيمت بلیت ۲۰ و ۲۵ و ۳۰ و ۳۵ و۴۰ و ۴۵ و ۵۰ هزار تومان اجرا خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این کنسرت‌ها می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲۲۷۲۸۰۰۷ و ۲۲۷۳۸۰۰۷ در تهران تماس بگیرند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*