کنسرت گروه آندلس در ایوان شمس برگزار می‌شود

old-guiar

کنسرت موسیقی گروه آندلس به سرپرستی مجید احمدپور در ایوان شمس برگزار می شود.

به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کنسرت گروه آندلس به سرپرستی و آهنگسازی مجید احمدپور، طراحی حرکات فلامنکو توسط سعید تهرانی و به خوانندگی حسین بخشی استوار، در دو بخش ۴۵ دقیقه ای در روزهای جمعه و پنج شنبه ۱۹ و ۲۰ آبان ماه در تالار ایوان شمس اجرا خواهد شد.

این گروه که پیش از این گام مهمی در جهت شکستن قالب های مرسوم در برگزاری کنسرت در ایران برداشته بود و در خردادماه امسال کنسرتی به همراه اجرای پرفورمنس به کارگردانی حمید پورآذری اجرا کرده بود، این بار نیز اثری شامل تمامی عناصر هنر فلامنکو ( گیتار، آواز، حرکت ) ارائه کرده است که آهنگسازی، ترانه سرایی و طراحی حرکت آن همگی توسط یک گروه ایرانی انجام شده است.

بنابراین این گزارش، گروه آندلس که در سه سال گذشته با اجراهای متعددی در ایوان شمس، تالار رودکی، تالار فارابی و خانه هنرمندان خود را به عنوان یک گروه جوان و نوگرا به اثبات رسانده است، مجید احمدپور گیتار، مانی مزکی ساز دهنی، فراز هرسینی آکاردئون، کیارش عمرانی گیتار، کورش ایمانی گیتار باس، کاوه حق طلب درامز و آیدین شفایی کاخن و پرکاشن می نوازند.

این ترکیب که در موسیقی فلامنکو روز جهان هم ترکیبی نو به شمار می آید، نشان دهنده گرایش این گروه به مردمی کردن سبک فلامنکو در ایران است.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*