یک خواننده موسیقی هم موتور جستجو تاسیس کرد

melodymag

تب راه اندازی موتور جستجو دیگر محدود به شرکت های بزرگ فناوری و افراد متخصص و کارشناسان آی تی نیست و افراد و اشخاص هم دست به راه اندازی موتور جستجوهای مستقل می زنند.
به گزارش مجله موسیقی ملودی به نقل از تک وب، یک خواننده موسیقی موسوم به ام سی هامر موتور جستجوی مستقلی تاسیس کرده که معتقد است حتی از گوگل، یاهو و بینگ هم بهتر است و با توجه به ابزاری که در آن تعبیه شده نیازهای کاربران را به شکل دقیق تر و حرفه ای تری برطرف می کند.
این موتور جستجو که WireDoo نام گرفته طرحی است که اجرای آن از دو سال قبل آغاز شده و جزییات مربوط به آن در جریان برگزاری کنفرانسی در شهر سان فرانسیسکو اعلام شده است.
یکی از مهم ترین ویژگی های این موتور جستجو جستجوی عمیق یا deep search است که دسترسی مستقیم به نتایج مورد نظر و همین طور اطلاعات مرتبط با موضوعات مختلف را ممکن کرده و از سردرگمی کاربران جلوگیری می کند.
طراحان این جستجوگر می گویند الگوریتم ها و موتور جستجوگر ان به گونه ای طراحی شده که فقط اطلاعات دقیقا مرتبط را جمع آوری می کند و آنها را در قالب بسته بندی مناسب و قابل درک برای کاربران عرضه می کند. سایت این موتور جستجو به نشانی WireDoo.com هنوز در مرحله آزمایشی است ولی علاقمندان با ثبت نام در آن می توانند امکاناتش را آزمایش کنند.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*