برپایی آکادمی موسیقی با حضور رضا صادقی تکذیب می‌شود

melodymag

چندي پيش خبر حضور رضا صادقي در گروه داوري آكادمي موسيقي ايران منتشر شده بود و اکنون رییس انجمن موسیقی استان هرمزگان این موضوع را تکذیب می‌کند.

به گزارش مجله موسیقی ملودی رضا صادقی در يكي از كنسرت‌هايش درباره صحت اين خبر گفت: «يکي از نوازنده‌هاي خوب کشورمان چندي با من تماس گرفت و ماجراي اين برنامه را عنوان و از من براي حضور به عنوان داور مهمان دعوت کرد. بنده نيز وقتي فهميدم هنرمندي همچون پويا نيک‌پور در اين برنامه حضور دارد، گفتم قطعا همه سعي‌ام را مي‌کنم تا نقشي داشته باشم. ماجرا به همان يک تماس ختم شد و ديگر خبري نبود تا اينکه اين خبر منتشر شد، خودم نيز شوکه شدم.»

کيانوش جهانبخش رییس انجمن موسیقی هرمزگان نیز در گفت‌وگو با ايسنا عنوان كرد: طي هفته گذشته باخبر شديم که عده‌اي از افراد، با چاپ و پخش آگهي تبليغاتي در يکي از دانشگاه‌هاي استان و چند مركز عمومي اقدام به فريب اذهان عمومي به بهانه شرکت در مسابقه آکادمي موسيقي با حضور و داوري رضا صادقي کرده‌اند.

او اظهار کرد: پس از اطلاع از اين موضوع با صادقي تماس گرفته شد،اما ايشان از ماجرا ابراز بي‌اطلاعي کرد و خواستار برخورد جدي با پخش‌کنندگان اين آگهي عوام فريبانه شد. پس از آن نيز با همکاري مناسب رياست دانشگاه مزبور با اين اقدام برخورد و فرد خاطي طي روزهاي آينده تحت پيگيرد قضايي قرار خواهد گرفت.

جهانبخش با اظهار تاسف از سوءاستفاده از افکار عمومي و نام بردن چند چهره مطرح گفت: آنها بدون اطلاعشان اقدام به اخاذي به روش‌هاي گوناگون از مردم هنردوست مي‌کنند. به هيچ وجه از اين موضوع کوتاه نخواهيم آمد و جلوي هرگونه سوءاستفاده از جامعه هنري به ويژه موسيقي را خواهيم گرفت تا چهره هنرمندان مردمي و مطرحي همچون رضا صادقي در نزد مردم جاودان بماند.

رييس انجمن موسيقي استان هرمزگان با ابراز تأسف از اتفاق رخ داده، افزود: اميدوارم شهروندان و علاقه‌مندان ابتدا از صحت و سقم موضوع باخبر شوند و سپس اقدام به مراجعه به هر مکان و ثبت‌نام در برنامه يا مسابقه بکنند.

جهانبخش در پايان سخنان خود، يکي از اصلي‌ترين وظايف و رسالت‌هاي دستگاه فرهنگ و هنر استان‌ها را حفاظت از هنرمندان دانست و عنوان کرد: بايد بيش از پيش گوش جامعه هنر به ويژه موسيقي را از دام‌هاي عده‌اي عوام فريب مصون بداريم، زيرا هنرمندان در نزد مردم چهره‌اي محبوب هستند و چنين اقداماتي ممکن است باعث خدشه‌دار شدن چهره هنرمندان و عدم اطمينان مردم به جامعه هنر شود.

مشترک مطالب مجله ملودی شوید!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*